Rudina Magjistari rrëfen momentin kur solli në jetë Mian

17/04/2019 - 18:38

Moderatorja, Rudina Magjistari rrallë flet për vajzën e saj, por këtë herë ndodhi dhe në emisionin që ajo drejton ku e ftuar ishte Egla Harxhi. Në intervistën e saj ish- Miss Shqipëria 2007 foli për jetën e saj pas lindjes së djalit dhe statusin e ri që fitoi nga një lidhje treshe.

Gjatë kohës që Egla rrëfente përjetimet e saj të muajve të parë të mëmësisë, Rudina bashkë me publikun ishin sy e veshë për të kuptuar përjetimet e një nënë të re. Dhe moderatorja përfitoi nga një moment për të treguar edhe ajo përjetimet e saj si një nënë e re.

“Ajo që kam ndier unë kur kam lindur vetë është një ndjesi triumfi e jashtëzakonshme. Ndihesha njeriu më krenar në botë, pasi përfundoi e gjitha. Gjithçka harrohet dhe ti ndien vetëm lumturi në atë moment”, – tha Rudina.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Skandali i tradhtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian shkaktoi bujë të madhe në media.

“Sunny Hill Festival” ishte një nga ngjarjet më të mëdha kulturore në Kosovë dhe pritet që këtë vit të rikthehet sërish me emrat më mëdhe

Menaxheri i disa artistëve të famshëm përfshirë reperit shqiptar Azet, i cili është shumë i njohur në Gjermani, ka humbur jetën.

Dua Lipa raportohet se e kalon gjithë kohën me vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid, Anwar.

Është kthyer në trend tashmë, të cilit nuk i kanë rezistuar shumë personazhe të njohura, rimodelimi i buzëqeshjes.

Moderatorja e "Dite e Re" në "Ora News" është aksidentuar dje (e shtunë, 22 qershor 2019) rreth orës 12 të mesditës, në autostradën Tiran

Mbrojtësi shkodran i Kombëtares Shqiptare Elseid Hysaj i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme, në një dasmë spektakolare të zhvillua

Kristiano Ronaldo kur është me pushime nuk është një klient i zakonshëm.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe futbollisti Alban Hoxha po përjetojnë një romancë prej më shumë se tri vitesh.

Këngëtari i muzikës rock, Renis Gjoka është bërë baba për herë të parë.