Sara Hoxha nënë për herë të dytë, vjen në jetë vëllai i London

12/10/2019 - 12:04

Trashëgimtarja e dytë e familjes Hoxha, Sara Hoxha është bërë përsëri nënë.

Përmes një postimi në Instagram, Sara  ka treguar se një ditë më parë ka sjellë në jetë djalin e dytë, të cilin e ka quajtur Roman.

"Çmendurisht në dashuri me Roman-in tonë, i lindur dje 11 Tetor 2019. Më parë sesa pritej por megjithatë 2.9 kg e një lumturie të pastër", shkruan ajo krahas fotos ku shfaqet duke përqafuar dy djemtë e saj.

Sara Hoxha dhe Ledion Lico janë prindër edhe të një djali tre vjeç me emrin London.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në muajin gusht Robert Berisha njoftoi publikisht ndarjen e tij nga këngëtarja Nora Istrefi, me të cilën ka një vajzë të quajtur Renee.

Ndarja e reperit Mozzik nga Loredana ka qenë kryefjala e mediave rozë.

Reperi Mozzik zbuloi publikisht se cili është gabimi që ka bërë së fundmi.

Eneda Tarifa konkurroi të dielën te “Kënga Magjike” me një kompozim të Flori Mumajesit, “Ma zgjat dorën”, teksti i të cilës është: Të dy

Leonardo DiCaprio, një prej aktorëve më të mirë hollivudianë feston ditëlindjen.

Pushimet për këngëtaren e famshme shqiptare, Bebe Rexha nuk kanë kaluar sikurse duhet, sepse ajo ka marrë një ftohje.

Dy moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu kanë zbuluar se aktorja Anna Lika është në një lidhje dashurie me producentin Drilon Hoxh

Pak kohë më parë këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu, bëri një deklaratë të fuqishme në lidhje me blerjet e klikimeve

Këngëtarja origjinë shqiptare Dua Lipa pak ditë më parë ka qenë e ftuar në emisionin e mëngjesit në radion ‘Kiss Fm’ në Britani ku ndër t

U bë kohë që në media komentohet jeta private e këngëtares së njohur shqiptare, Rovena Dilo.