S'do ta besoni sa vjeçe mbush Andrra e Sinan Hoxhës (FOTO)

Postuar: 21/04/2017 - 11:55

Bashkëshortja bukuroshe e Sinan Hoxhës, Andrra Destani feston sot ditëlindjen. Për të gjithë ju që nuk e dini ajo mbush 22 vjeçe.

Faktikisht Andrra dhe Sinani kanë një diferencë prej 19 vitesh, pasi këngëtari është 41 vjeç, por diferenca e moshës nuk ka qenë aspak problem për dashurinë e tyre.

E ç'rëndësi ka mosha kur zgjedh zemra?

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Gazetarja e njohur feston sot ditëlindjen, por ajo që surprioi isghte dedikimi i veçantë që i ka kushtuar bashkëshorti i saj.

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana është treguar gjithmonë i kujdesshëm përsa i përket publikimit të fotografive

Disa javë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, lançoi këngën “Your Song”, ndërsa sot ajo ka sjellë edhe publikuar edhe kl

I ftuar pasditen e djeshme në emisionin“Rudina”, në Tv Klan, kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka rrëfyer më shumë për profilin jashtë po

Beyonce dhe Jay-Z nuk i kanë zbuluar ende zyrtarisht emrat e binjakëve që lindën  pak ditë më parë, por flitet se çifti i njohur ka vendo

Lulzim  Basha, kryetari i opozitës ka prezantuar veten në një pikëpamje krejt ndryshe. 

Komediani Ermal Mamaqi aktualisht ndodhet në Greqi për shkak të disa inpenjimeve të tij artistike.

Ajo është femra më e rëndësishme e jetës së aktorit të humorit dhe tashmë këngëtarit Bes Kallaku. 

Moderatori Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjetet sociale një foto në të cilën shfaqet një shtëpi me një derë të veçantë, pasi ndodhet në v

Kryetari i opozitës Lulëzim Basha, i ftuar në emisionin e pasdites ‘Rudina’ ka rrëfyer detaje nga jeta e tij jashtë politikës.