Seks-simboli italian shfaqet i shpërfytyruar (FOTO)

18/04/2018 - 22:15

   Me siguri nuk i ka shpetuar syrit tuaj aktori italian, Gabriel Garko.

Edhe nëse nuk keni parë ndonjëherë një nga filmat apo serialet në të cilët ai ka luajtur, patjetër ju ka rastisur ta shikoni imazhin e tij të renditur mes aktorëve më simpatikë.

Së fundmi në një shfaqje publike ai është paraqitur krejtësisht i shpërfytyruar.

Kaq ka mjaftuar që një mal me pyetje t’i drejtohen për të gjetur një shpjegim për gjendjen e tij.

“Kam bërë disa ndërhyrje në fytyrë dhe këto janë enjtjet e mbetura, por po e marr veten. Së shpejti do jemi në formë sërish”,-ka treguar Gabriel.

 Se çfarë ndërhyrjesh ka bërë nuk deshi të tregonte. Jemi sërish në pritje./revistawho

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas publikimit të bashkëpunimin me Ledri Vulën në dhjetor të 2018-ës, reperja Tayna mesa duket po përgatitet për një tjetër projekt me No

Reperi më i ri i “On Records”, Read ka sulmuar Mozzik dhe Loredanën, në një intervistë për emisionin “Sevenbizz”.

Estela Ujka na ka emocionuar të gjithëve ditën e sotme me rrëfimin e saj lidhur me betejën e fituar me tumorin.

Pothuajse e panjohur modelja e famshme Naomi Campbell, me një parruke me kaçurrela, syze piloti dhe një komplet ngjyrë kafe të lehtë, në

Këngëtarja sharmante Zaimina Vasjari në janar të vitit që lamë pas u bë nënë për herë të parë.

Reperja Danielle Bregoli e cila po ngjit majat e suksesit çdo ditë me anë të muzikës, ka vendosur që të hapë një biznes, me të cilin thot

Diva e muzikës pop, Madonna mund të jetë pjesë e festivalit të muzikës Eurovision 2019 që do mbahet në maj në Tel Aviv.

Rita Ora është një ndër këngëtaret me origjinë shqiptare që po korr një sukses të jashtëzakonshëm në arenën ndërkombëtare.

Kohët e fundit, moderatorja shqiptare, Floriana Garo, nuk ka qenë shumë aktive në rrjete sociale, sepse është shumë e angazhuar me biznes

‘Mania’ e fundit që ka pushtuar botën po përhapet me shpejtësi dhe nuk ka lënë jashtë 'dallgës' dhe moderatoren e njohur shqiptare.