Selena Gomez njofton fansat për albumin e ri muzikor

14/03/2019 - 17:40

Selena Gomez pritet të nxjerrë albumin e saj të ri. Me një video live në Instagram këngëtarja foli për videoklipin e këngës ‘I Can’t Get Enough’ një bashkëpunim me Benny Blanko, Tainy dhe J.Balvin dhe siguroi fansat që albumi do të dalë shpejt.

“Unë aktualisht jam në studio dhe po shkon shumë mirë”, tha Selena.

“Po përpiqem të jem vërtetë e zellshme dhe e durueshme në gjithçka. Ju dua shumë. Albumi po vjen shumë shpejt”, shtoi ajo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Besoj se të gjithë e mbani mend Conchita Wurst, fituesen e "Eurovizion 2014" që ngjalli jo pak reagime si femra brune me një mjekër mashk

Pas një shkëputje nga muzika, këngëtarja shqiptare Altuna Sejdiu publikoi të gjitha këngët e albumit të saj të ri “Fortuna” në kanalin zy

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se ka harruar armiqësinë e saj me Tunën.

Mjafton ky postim që edhe njëherë një nga më të bukurat e Shqipërisë të tregojë se vitet me të bëjnë më të mirën.

Fifi vjen me një risi, këtë herë në trupin e saj.

Këngëtarja ka “gdhendur” në trupin e saj disa fjalë me shumë domethënie.

Gazetarja sportive, Mina Bonino dhe futbollisti i realit Federiko Valverde janë prej kohësh në një lidhje, teksa kjo gjë nuk është sekret

Këngëtari i njohur Italian, Al Bano do të çojë Ukraninën përballë Gjykatës Europiane të të Drejtave të Njeriut.

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka treguar për të gjithë se çfarë pune bëhet për të realizuar fotografinë ideale.