Shkak shtatzënia? Fatma Methasani largohet nga "InTV"

16/09/2019 - 16:13

Prej disa javësh, në media qarkulloi lajmi se moderatorja e njohur e “InTV”, Fatma Methasani ishte në pritje të ëmbël të fëmijës së parë me partnerin e saj, Alfio Rrotani.

Sipas burimeve, ajo do të largohej nga ekrani për këtë arsye, megjithëse deri tani moderatorja nuk ka bërë asnjë deklaratë lidhur me këto lajme.

Por burime për “Iconstyle.al” kanë treguar se Fatma është larguar përfundimisht nga “InTV”. Kontrata e saj ka përfunduar në muajin qershor dhe moderatorja nuk ka pranuar ta rinovojë sërish, pavarësisht insistimit të drejtuesëve të televizionit.

Aktualisht, Fatma është drejtuese e një portali online dhe ende nuk dihet se ku do ta shohim në të ardhmen.

Kohët e fundit, ajo ka nisur të pozojë me rroba të gjera ose duke mbuluar barkun, gjë që krijon akoma më shumë dyshimet për shtatzëninë e saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

Çifti mbretëror ndodhet për një tur katër ditor në Pakistan dhe duket se janë shtuar detajet se Kate dhe William presin të bëhen prindër

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe feston sot ditëindjen e saj të 45-të.

Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli janë kthyer një ndër çiftet më të komentuar në showbiz-in shqiptar.

Këngëtarja Barbana Dini ka publikuar një ditë më parë këngën e titulluar "Ku je", në bashkëpunim me të vëllain e ndjerë, Ergi Dini.

Jennifer Aniston nuk i rezistoi dot rrjetit social Instagram,.

Në periudhën që ka qenë brenda në burg Keisi ka qenë mbështetja më e madhe për Stresin.

Ish-bashkëshortja e aktorit të njohur Jeremy Renner e akuzon këtë të fundit për vrasje të mbetur në tentativë dhe të paramenduar.

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të showbizz-it dhe shpesh herë është në qendër të vëmendjes për p

Reperja shqiptare, Tayna po korr suksese të njëpasnjëshme jo vetëm brenda kufijve shqiptarë.