Shtyn turneun, për shkak të albumit

16/12/2012 - 10:43

 

Këngëtarja britanike, Jessie J ka shtyer turneun e saj, “Nice to meet you” që ishte paraparë të niste në mars.
Ky turne do të nis në vjeshtë të vitit të ardhshëm për shkak se këngëtarja është shumë e zënë në përgatitje të albumit të dytë .

“Më vjen vërtetë keq por shpresoj të më kuptoni. Ju premtoj se do të bëj këtë turne të madh dhe më të mirin që do të kem ndonjëherë “, ka thënë ajo.

Ylli i hitit, “Price Tag”, kohëve të fundit është gjithashtu, maksimalisht e angazhuar në edicionin e dytë të spektaklit “The Voice” në angli ku për herë të dytë, zë vendin si anëtare e jurisë në panel përkrak, Sir Tom Jones, Will.i.am dhe Dany O'Donoghue .

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Keira Knightley është bërë sërish nënë. Eventi i bukur ka ndodhur disa ditë më parë dhe është mbajtur në fshehtësi të plotë.

Gazetarja dhe moderatorja e njohur e kulturës, Fjodora Fjora, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të ndarë emocio

Prej disa javësh, në media qarkulloi lajmi se moderatorja e njohur e “InTV”, Fatma Methasani ishte në pritje të ëmbël të fëmijës së parë

Sot me mijëra fëmijë në gjithë Shqipërinë u ulën për herë të parë në bankat e shkollës e të tjerë u rikthyen pas disa muajsh pushime.

Ditën e sotme ka nisur sezoni i ri mësimor dhe të shumtë janë vogëlushët që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Në shtator jo vetëm nxënësit përgatiten për fillimin e shkollës por edhe njerëzit e ekrtanit për startimin e sezonit të ri televiziv.

Getoar Selimi mund të cilësohet si një nga meshkujt më me stil të showbiz-it shqiptar, sepse gjithmonë është treguar shumë i kujdesshëm p

Princi Harry feston sot më 15 shtator 35-vjetorin e lindjes.

Moderatorja e njohur Albana Osmani përcjell shumë energji pozitive dhe falë kësaj është shumë e pëlqyer nga publiku.

Ish-deputetja Grida Duma së fundmi ka qenë e ftuar në "Pop Culture", ku rrëfeu disa detaje për veten që më herët nuk i kishte thënë në pu