Sinanit i kërkojnë ta puthë Andrrën live, ai u merr leje 'prindërve'

Postuar: 12/02/2018 - 11:04

Që nga momenti që Sinan Hoxha dhe Andrra Destani lidhën kurorë ata u kthyen në një nga çiftet më simpatik dhe të dashur në sytë e publikut.

Së fundmi, Sinani dhe Andrra kanë qenë të ftuar në emisionin “n’Kosovë show”, së bashku me Sabri Fejzullahun dhe bashkëshorten e tij Nera.

Ajo që ka bërë përshtypje ishte kërkesa e moderatorit i cili në fund i ka kërkuar Sinanit dhe Andrrës të putheshin. “Unë jam përpara ‘prindërve’ të mi këtu. Do i marr leje babit dhe mamit tim”, është përgjigjur Sinani.

E lejojmë patjetër”, tha Sabriu dhe Nera, ndërsa Andrra dhe Sinani dhanë një puthje që u shoqërua me duartrokitje nga të pranishmit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat

   Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën.

   Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tjetër.

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duan të zgjerojnë familjen e tyre, sipas mediave rozë.

Prej kohësh, Televizioni Klan po përgatitet për një spektakël gjigant, i cili jo vetëm që nuk është transmetuar ndonjëherë në ekranet shq

"Forbes" ka publikuar listën e këngëtarëve me fitimet më të mëdha për vitin 2018 dhe në krye qëndron Jay Z, i cili ka marrë fronin si mbr

   Pak minuta pas publikimit të lajmit për lirimin e Ermal Hoxhës, bashkëshortja e tij, ish-miss-i dhe këngëtarja Rezarta Shkurta publiko

   Seldi Qalliu ka shuar çdo dyshim, duke e pranuar publikisht në skenën e “Dance With Me” ndarjen nga Mimoza Shkodra.