Stilisti i personave të njohur shqiptarë, i jep fund beqarisë

10/06/2019 - 18:05

Stilisti i personazheve të njohur, Niko Komani do t’i thotë lamtumirë beqarisë në fund të këtij viti. Ndonëse nuk është shkruar kurrë në media për jetën e tij private, Niko na ka surprizuar me prononcimin e fundit për “Thumb”.

“Kohët e fundit kanë filluar të shtohet shumë numri i divorceve në Shqipëri. Nuk mendon se është më mirë të bashkëjetosh me dikë sesa të martohesh?”- e pyeti gazetari stilistin, i cili ia ktheu: “Këtë po ia thua një njeriu që mbase në fund të vitit martohet”.

Pas përgjigjes, Niko u largua menjëherë, duke mos dhënë më shumë detaje.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak marrëdhënies saj me Bill Marry.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk do qëndrojnë në shtete të veçanta pas ndarjes së tyre.

Para disa ditësh u njoftua se Elvana Gjata do të publikojë projektin më të ri për këtë fillim vere në Stamboll.

Këngëtarja e njohur, Tanerelle u vu në shënjestër të  kritikave dhe komenteve negative për dekoltenë e saj, pasi parakaloi në tapetin e k

Moderatori i njohur i Top Channel, Alban Dudushi ka përjetuar një nga momentet më të bukura të jetës teksa ka shoqëruar vajzën e tij tash

Propozimi për martesë që futbollisti Taulant Xhaka i bëri të fejuarës së tij Arbenita Nuredini, pushtoi titujt e mediave rozë.

Skandali i tradhtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian shkaktoi bujë të madhe në media.

“Sunny Hill Festival” ishte një nga ngjarjet më të mëdha kulturore në Kosovë dhe pritet që këtë vit të rikthehet sërish me emrat më mëdhe

Menaxheri i disa artistëve të famshëm përfshirë reperit shqiptar Azet, i cili është shumë i njohur në Gjermani, ka humbur jetën.

Dua Lipa raportohet se e kalon gjithë kohën me vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid, Anwar.