Studentet zhvishen për bamirësi

16/12/2012 - 10:16

 

Duke parë suksesin ekonomik të vitit të kaluar, studentet e Universitetit të Lidsit kanë vendosur që ta riprovojnë sërish këtë eksperiencë.

Pasi fituan 2000 stërlina për bamirësi, me një kalendar të nxehtë vitin që lëmë pas, disa prej studenteve kanë vendosur që të bëjnë një kalendar sërish provokues për vitin 2013.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Është aktorja italiane më e vlerësuar dhe e njohur në botë.

Një ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se televizioni “InTV” do të mbyllet për shkak të tërheqjes së drejtuesit të ri, çka ka bërë që

Këngltarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha disa ditë më parë publikoi këngën “Not 20 anymore”, një hit që ia dedikoi vetes me

Tri ditë më parë aktorja Silvia Navarro e njohur në Shqipëri si “Paloma”, publikoi në Instagram një foto e cila u komentua shumë.

Pas ndarjes nga djali i Jozefina Topallit, për Eva Muratin, nuk qarkullonte as një lajm nëse kishte dikë tjetër në krah apo jo.

Këngëtari i njohur Capital T ka zbuluar disa nga detajet rreth projektit “Lejla” në bashkëpunim me Elvana Gjata dhe 2Po2.