Supermodelja Miranda Kerr bëhet nënë për herë të tretë

11/10/2019 - 16:46

Modelja e njohur Miranda Kerr ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë, të dytin me bashkëshortin Evan Spiegel, një nga themeluesit e “Snapchat”.

Pas vajzës 1-vjeçare, Hart me Spiegel, supermodelja e “Victoria’s Secret” ka lindur një djalë, emrin e të cilit ende nuk e kanë bërë të ditur për publikun.

Gjatë shtatzënisë, ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale foto të shumta me barkun e rrumbullakosur, mirëpo ka vendosur të jetë diskrete pas ardhjes në jetë të bebushit.

Kerr është gjithashtu nënë e një vogëlushi tjetër 8-vjeçar me ish-bashkëshortin Orlando Bloom. Miranda dhe Evan Spiegel u martuan në shtëpinë e tyre në maj të vitit 2017.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

“E konsideroj veten një të droguar”, kështu rrëfen aktorja e njohur Jamie Lee Curtis, tashmë në moshën 60 vjeçare, në një intervistë të g

Moderatorja Dajana Shabani duket se është penduar që është larguar nga emisioni i mëngjesit në “Ora News”,

Në muajin gusht Robert Berisha njoftoi publikisht ndarjen e tij nga këngëtarja Nora Istrefi, me të cilën ka një vajzë të quajtur Renee.

Ndarja e reperit Mozzik nga Loredana ka qenë kryefjala e mediave rozë.

Reperi Mozzik zbuloi publikisht se cili është gabimi që ka bërë së fundmi.

Eneda Tarifa konkurroi të dielën te “Kënga Magjike” me një kompozim të Flori Mumajesit, “Ma zgjat dorën”, teksti i të cilës është: Të dy

Leonardo DiCaprio, një prej aktorëve më të mirë hollivudianë feston ditëlindjen.

Pushimet për këngëtaren e famshme shqiptare, Bebe Rexha nuk kanë kaluar sikurse duhet, sepse ajo ka marrë një ftohje.

Dy moderatoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu kanë zbuluar se aktorja Anna Lika është në një lidhje dashurie me producentin Drilon Hoxh

Pak kohë më parë këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Sabri Fejzullahu, bëri një deklaratë të fuqishme në lidhje me blerjet e klikimeve