Supermodelja shtatzënë pozon nudo

14/04/2019 - 16:30

Supermodelja Tina Kunakey është në pritje të fëmijës së parë me aktorin e famshëm italian, Vincent Cassel.

22-vjeçarja ka pozuar nudo për revistën "Photo", ku ka treguar barkun e rrumbullakosur.

Në foton bardhë e zi Tina duket e shumë seksi dhe tërheqëse. Imazhi u realizuar nga fotografi Victor Santiago.

Kunakey u martua me aktorin 30 vite më të madh në gusht të vitit të kaluar dhe në janar njoftuan shtatzëninë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Blogeria e njohur Armina Mevlani ka folur sërish për planet që ka në lidhje me dasmën, të cilën për shkak të pandemisë ajo dhe Shkëlzen B

Pak ditë pasi bëri publike problemet që po kalonte në shtatzaninë e tretë, modelja Chrissy Teigen ka njoftuar së fundmi se fatkeqësisht e

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, kohëve të fundit ka marrë vëmendjen e mediave lidhur me të rejat në jetën e saj privat

Aktorja e serialit kult “Beverley Hills 90210”, Shannen Doherty u diagnostikua një tumor në gji në marsin e 2015-të. 

Kënga më e fundit e JLo dhe këngëtarit, Maluma “Pa ti” ka tërhequr vëmendjen edhe të artistes shqiptare, Aurela Gaçe.

Ka më shumë se një javë që është në krye të listës së Billboard 200.  Albumi i fundit “Folklore” i Taylor Swift ka arritur të spostojë nj

Dojna Mema, një ndër moderatoret më të dashura për publikun është treguar gjithmonë e rezervuar për jetën e saj private.

Vajza e Majlinda Bregut, Kejda tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Legjenda e Formula 1 Michael Schumacher është zhvendosur për të jetuar në një vilë luksoze në Majorca të Spanjës.

Aktorja e njohur Amanda Seyfried dhe bashkëshorti i i saj, Thomas Sadoski, janë bërë prindër për herë të dytë, me një djalë.