Tayna në kopertinën e revistës së huaj: Shqiptarja që do pushtojë botën

15/10/2019 - 11:31

Reperja shqiptare, Tayna po korr suksese të njëpasnjëshme jo vetëm brenda kufijve shqiptarë.

Së fundmi këngëtarja më IN e momentit është shfaqur në kopertinën e "Life Germany" për muajin tetor. 

"Life Cover Tetor 2019 me reperen më të mirë të momentit, Tayna. Artistja e parë shqiptare në kopertinën e një reviste gjermane! Tayna do të pushtojë botën e muzikës", shkruhet në postimin e revistës gjermane në Instagram.

E sigurisht që nuk mund të mungonin komente të shumta nga shqiptarët në mbarë botën të cilët mbështetën vlerësimin e të huajve për Taynën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari i njohur grek, Notis Sfakianakis është ndjerë keq gjatë një performace në skenë në një nga lokalet e natës në Athinë.

Regjisori Quentin Tarantino dhe bashkëshortja e tij, Daniella Pick, janë bërë prindër për herë të parë.

Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuar rreth jetës së saj private për shkak të kuriozitetit të madh të ndjekësve të saj l

Një natë më parë, Aurela Hoxha, ishte pjesë e mbrëmjes së “Vogue” në festën e organizuar në Milano.

Që këto nuk janë kohë të qeta për Paris SG, kjo dihej. Por situata nuk pritet të ndryshojë, përkundrazi është përkeqësuar.

Nuk ishte e lehtë për këngëtaren Selena Gomez të linte pas krahëve lidhjen e saj me Justin Bieber, por duket se ajo e mori veten, ndërsa

Këngëtarja Katy Perry ka humbur ndjenjat gjatë audicionit të spektaklit "American Idol" në Sunriver, Oregon.

Moderatorja Arbana Osmani ka humbur një nga njerëzit e saj më të shtrenjtë, gjyshen.

Në një interviste për revistën "i-D", Gigi Hadid ka zbuluar shumë për jetën e saj personale.

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku tanimë janë një nga çiftet më të komentuar nga publiku për lidhjen e tyre të dashurisë dhe deklaratat që