Të gjithë sytë tek tatuazhi i ri i Brad Pitt

28/08/2019 - 22:23

Aktori hollivudian Brad Pitt ka marrë pjesë në festivalin e 76-të të filmit në Venecia. Por duket se diçka që ka tërhequr vëmendjen në pamjen e tij është pikërisht një tatuazh në krahun e tij të djathtë.

Tatuazhi është një njeri dhe hija e tij. E veçanta e këtij tatuazhi qëndron në faktin se është realizuar afër tatuazhit tjetër të cilin Pitt e ka bërë posaçërisht për ish-gruan e tij Angelina Jolie.

Aktori ndodhet në festivalin e Venecias për filmin e tij më të fundit me titull “Ad Astra” ku luan rolin e një astronauti.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Rezarta Shkurta njihet nga të gjithë për këngët e saj dhe si një biznesmene e suksesshme, por edhe për lidhjen e saj me nipin

Kjo ditëlindje për Fifin ishte ndryshe nga gjithë të tjerat sepse nuk mund të ishte pranë njerëzve të saj më të dashur, për shkak të izol

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, edhe pse vitet ka shtuar shumë kilogramë, ai shprehet se gjatë këtyre ditëve të karantinës, si pasoj

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, si rrallë herë ka folur për bashkëshortin e saj, ndërsa ka treguar edhe se si nisi historia e tyre e

Në fillim të marsit, Katy Perry dha lajmin e shtatzënisë në mënyrën më origjinale.

Këngëtarja e njohur Pink ka treguar është prekur nga koronavirusi. 

Pas kthimit nga Amerika, këngëtari Robert Berisha qëndroi 14 ditë në izolim në Qendrën e Studentëve në Prishtinë, si rrjedhojë e masës së

Oprah Winfrey, moderatorja e famshme amerikane, ka deklaruar se do të dhurojë 10 milionë dollarë për të mbështetur njerëzit dhe qytetet n

Leonardo DiCaprio do të ndihmojë në nismën e Fondit të Ushqimit të Amerikës, i cili tashmë ka mbledhur 12 milionë dollarë për të ndihmuar