Thashethemet për divorc, Victoria Beckham: Po përpiqem të jem grua e mirë

Postuar: 21/06/2018 - 11:01

Thashethemet se Victoria dhe David Beckham po divorcohen ishin në qendër të mediave rozë këtë muaj. Stilistja e modës, e cila ka katër fëmijë me yllin e futbollit, foli hapur për mënyrën se si ka balancuar jetën e saj personale dhe profesionale

"Unë përpiqem shumë që të jem nëna e mirë,"-tha Victoria, në Samitin e Grave të Forbes në New York City. "Unë po përpiqem të jem grua e mirë dhe të jap më të mirën në profesion. Kur kthehem në shtëpi përpiqem ta lë mënjëanë telefonin dhe të kaloj kohë me fëmijët dhe Davidin."

Ajo vlerësoi se bashkëshorti i saj prej 19 vitesh e ka mbështetur në karrierë.

"Unë kam mbështetjen e një burri të mrekullueshëm. Ne me të vërtetë jemi të barabartë me gjithçka që bëjmë në shtëpi me fëmijët,"-tha Victoria. "Kur unë jam larg është David që i dërgon në shkollë apo që gatuan."

Çifti i famshëm ka katër fëmijë Brooklyn, 19 vjeç, Romeo, 15 vjeç, Cruz, 13 dhe vajzën Harper, 6 vjeç. Ndërsa për vajzën e saj stilistja shtoi: "Kur e marr Harper në shkollë i them që je vajzë që mund të bësh gjithçka. Ajo është vajzë e fortë dhe do që të bëhet shpikëse. Është e zgjuar."

Victoria dhe David janë bashkë që nga viti 1997 dhe u martuan në korrik 1999 në një kështjellë në Irlandë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha nuk ka dhënë asnjëherë një intervistë, apo të jetë prononcuar rreth jetës së saj private.

Babai i Meghan Markle nuk e shoqëroi të bijën në altar ditën e dasmës, pasi vuante nga problemet e zemrës.

Pas përfundimit të DWTS, prezantuesja e këtij viti, ish-Miss Albania, Almeda Abazi doli e pakënaqur, pasi sipas saj produksioni nuk ishte

   Një foto e postuar nga këngëtari Flori Mumajesi në Instaram, ku shfaqej dora e tij dhe e një femre, e cila mbante në gisht një unazë,

   Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.

Seriali "Rebelët" ka qenë një ndër më të ndjekurit vite më parë dhe që tërhoqi vëmendjen e të gjithë teleshikuesve me historinë e një gru

Tashmë është zyrtare, Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore të filmit "James Bond", në hapat e gjigandëve të muzikës botërore.

Këngëtarja Arilena Ara ka festuar dje 20-vjetorin e ditës së lindjes me një festë madhështore.