“Ti mban gjithë javën një palë mbathje”, e dashura turpëron futbollistin e Realit

19/03/2019 - 14:06

Gazetarja sportive, Mina Bonino dhe futbollisti i realit Federiko Valverde janë prej kohësh në një lidhje, teksa kjo gjë nuk është sekret. Çifti ka postuar së fundmi edhe foto së bashku, teksa nuk kanë munguar as ngacimet në rrjetin social “Instagram”.

Ka qenë pikërisht Valverde ai që e ka nisur “lojën” teksa i komentoi të dashurës së tij: “Asnjëherë nuk e heq atë bluzë, madje as kur shkon në krevat!”

Kundërpërgjigja e gazetares seksi ka qenë epike, duke lënë pa fjalë futbollistin 20-vjeçar. “Të paktën mbaj të njëjtën bluzë, sesa të mbaj të njëjtat mbathje për një javë si puna jote!”, ishte komenti i Mina Boninos.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Është bërë fiks një muaj që kur doli lajmi se Jonida Maliqi po përjeton një histori dashurie me aktorin Romeo Veshaj!

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana do të bëhen sërish prindër.

Nuk është hera e parë që përflitet se moderatorja bukuroshe, Marina Vjollca është shtatzënë por mjaftoi një foto e Marinës dhe Getit në n

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi po arrin sukses në industrinë ndërkombëtare muzikore.

Mbrëmjen e të hënës janë shpallur fituesit e MTV Movie & TV Awards dhe triumfues ishin "Avengers: Endgame" dhe "Game Of Thrones".

Mesa duket, Irina Shayk bëri një pushim nga turneu i modës dhe pasarelave dhe u rikthye në New York.

Ikona e muzikës metal është diagnostikuar me kancer dhe ka nisur trajnimin e sëmundjes.

Në një intervistë për zviceranen "20 minuten", reperi shqiptar Ledri Vula ka folur për herë të parë rreth skandalit të koleges së tij Lor

Është përfolur shpeshherë se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do bëhen prindër për herë të parë.

Ditët e fundit, këngëtarja Lady Gaga ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi aludohet se është shkaku që marrëdhënia mes Irina Shayk dhe Bra