Tradhtoi miliarderen, Travis Scott thyen heshtjen

06/10/2019 - 08:58

Travis Scott ka thyer heshtjen pas ndarjes së tij me partneren Kylie Jenner. Lajmi për ndarjen e çiftit u publikua në fillim të kësaj jave por raportohet se Kylie dhe reperi kanë disa javë më parë.

Fillimisht mediat hamendësuan se arsyeja e ndarjes ishte rikthimi i miliarderes me ish të dashurin, Tyga ndërsa më pas u raportua se Travis e tradhtoi mongolen e kozmetikës.

Por reperi hodhi poshtë thashethemet përmes një postimi në Instagram ku shkruan: 

"Me të vërtetë që prekesh kur shikon gënjeshtra që thuhen për ty. Edhe njëherë historitë e rreme që unë kam tradhtuar janë thjesht gënjeshtra. Jam i përqendruar në jetën, muzikën dhe familjen time në këtë moment, kjo është e vërteta."

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj shijon ditët me diell të tetorit në qytetin e Durrësit.

Ndarja e Mozzik dhe Loredanës ka qenë tema më e diskutuar kohët e fundit, shoqëruar me shumë kunja që ata i bënin njëri-tjetrit në rrjete

Këtë të shtunë, në emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ka qenë i ftuar një personazh, i cili bëri zhurmë nëpërmjet një postimi në You

Kënga më e bukur e dekadës së fundit është “Video games” e Lana del Ray. Çmimi u dha nga ‘Q Awards’ në  Londër.

Këngëtarja shqiptare Rita Ora vazhdon të korrë sukses në arenën ndërkombëtare.

Mbrëmjen e kaluar, emisioni "Shqiptarët për shqiptarët", nisi puntatën e parë për këtë sezon por pa moderatoren Ola Bruko.

Prej 17 vitesh, aktorja e njohur Pavlina Mani dhe bashkëshorti i saj, regjisori Pirro Mani janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikë

Aktorja e njohur turke Alina Boz ka qenë gjithmonë e komentuar për rolet e saj të shumta në telenovelat turke nga të cilat mori dhe famën

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi u bë nënë për herë të dytë pak muaj më parë.

Këngëtarja e famshme, Lady Gaga ka rënë nga skena gjatë performancës së saj të fundit në Las Vegas pasi po mbahej në krahët e një fansi k