“Tre arsye për të jetuar”, Albani poston foton e ëmbël të Miriamit dhe vajzës

14/09/2019 - 19:47

Këngëtarja Miriam Cani është në pritje të ëmbël për herë të dytë. Lajmin e bukur e zbuloi bashëshorti i saj, këngëtari Aban Skënderaj pak muaj më parë gjatë një koncerti.

Teksa ishte në skenë së bashku me Miriamin në koncertin e tij recital në Prishtinë, Albani tregoi i emocionuar se do bëhej baba sërish.

 

 

Ndërsa ditën e sotme, këngëtari  ka vendosur që me ndjekësit e tij në “Instagram”, të ndajë një foto mjaft të bukur e të ëmbël.

Në foto shfaqet Miriami së bashku me Amelinë, ku vihet re mjaft mirë barku i saj i rrumbullakosur ndërsa shkruan; "Tre arsye për të jetuar".

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ribashkimi i Jonida Maliqit me Romeon ka qenë padyshim lajmi i këtyrë ditëve karantine.

Gjatë kësaj periudhe izolimi, Rita Ora ka qëndruar në një vilë me qira, në periferi të Londrës.

Britney Spears kaloi dy javë në izolim të plotë, pas urdhërit të ish-burrit të saj Kevin Federline.

Sardi Shehu ose i njohur ndryshe si Dj Sardi, së fundmi është komentuar së tepërmi për një lidhje të mundshme. 

Aktori i humorit, Flrojan Binaj ka dalë kundër rregullave të kryeministrit Edi Rama, të cilat sipas tij nuk do lejojnë përhapjen e korona

Këngëtarja Era Istrefi dhe britaniku Julian Perreta janë përfolur për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se shiheshin shpesh së bashk

Pak kohë më parë, reperi Gold Ag i dha fund beqarisë me një ceremoni shumë të thjeshtë dhe private.

Modelja e fitness-it Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "E Diell" në Top Channel.

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.