Trondit ‘Paloma’, prezanton partneren!

17/09/2019 - 20:00

E kush nuk e ka parë telenovelën e famshme meksikane, “Kur ti të jesh e imja”. Silvia Navarro është një prej aktoreve meksikane më të famshme, jo vetëm në Amerikën Latine, por edhe më gjerë.

Rolet e saj në serialet më të famshëm latinë janë të pafundmë, njësoj si numri i njerëzve që e mbështesin vazhdimisht atë. Po ashtu edhe roli i Palomës e bërë akoma më të njohur aktoren.

Së fundi aktorja ka habitur me deklaratën e saj. Ajo ka postuar disa foto në Instagram me një femër dhe pranon që është lezbike. “Ajo është Kar Fenton dhe ne duhemi”, -ka shkruar Navarro përkrah fotos.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari e cila e ka zhvendosur jetën e saj në Spanjë në krah të partnerit të saj që ka preferuar ta mbajë

E ftuar në emisionin televiziv “Extra” këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha rrëfeu për herë të parë frikën që pati pasi të dy pri

Gazetarja Dasara Karaiskaj ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News.

Këngëtarja Jennifer Lopez është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku pasqyron jetën familjare dhe aktivitetet e saj të panumërta.

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë ndarë përsëri.

Naomi Campbell, supermdolja e famshme, ka ditur sërish si të tërheq vëmendjen me fotot më të fundit të shkrepura në metronë e New York.

Një ditë më parë, Armina Mevlani, bëri një postim që i bëri të gjithë të dyshojnë se ajo ishte në pritje të ëmbël.

Nëna e Nejmarit, Nadine Goncalves tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, kur para pak kohësh njoftoi lidhjen me 23-vjeçarin Tiago Ramos, me të

Ka kalur më tepër se një vit që nga publikimi i fotove topless, të balerinës së mirënjohur Isida Mollaymeri, dhe sërish vazhdojnë të kome

Ribashkimi i Jonida Maliqit me Romeon ka qenë padyshim lajmi i këtyrë ditëve karantine.