U divorcua pas 25 vitesh martesë, miliarderi i “Amazon” në një lidhje me prezantuesen

10/01/2019 - 13:39

Disa orë pasi miliarderi i "Amazon" lajmëroi se i ka dhënë fund martesës 25-vjeçare me MacKenzie, lajme të reja zbulohen për një nga divorcet më të kushtueshme në histori.

Raportohet se aryseja e ndarjes është lidhja jashtëmartesore e Jeff Bezos me ish-prezantuesen Lauren Sanchez, me të cilën dyshohet se është takuar fshehurazi.

54-vjeçari është takuar me Sanchez nëpërmjet bashkëshortit të saj, agjentit të Hollywood, Patrick Whitesell që përfaqëson yje si Matt Damon, Hugh Jackman, Christian Bale dhe Kevin Costner. Burime thonë se Jeff dhe 49-vjeçarja u afruan me njëri-tjetrin pasi, Sanchez u nda nga burri i saj vjeshtën e vitit të kaluar.

Bezos është baba i katër fëmijëve dhe ka një pasuri prej 100 miliardë dollarë. Bashkëshorja e tij 48-vjeçare raportoi se ndarja po kalon nëpërmjet një procesi gjyqësor.

Sanchez thuhet se ka dy fëmijë të vegjël me Whitesell dhe një djalë adoleshent nga një martesë e mëparshme. Bezos, Sanchez dhe Whitesell raportohet se ishin në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Golden Globes në Los Anxheles gjatë fundjavës së kaluar.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fëmijët e “Në Kurthin e Piter Pan” donin të dinin me ngulm për marrëdhënien mes Gentian Zelenajt dhe bashkëshortes e tij.

E ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, nga ku tregoi detaje rreth jetës private, Zaimina Vasjari u shpreh se vajza ka mbushur jetën e

Një ditë më parë moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, ndau në profilin e saj në “Instagram” një fotografi nga e diela e saj.

Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi është kthyer në një nga reperët më të suksesshëm të momentit me hitet e tij që dëgjohen kudo

Modelja me origjinë kroate, Nina Moric "i ka vënë flakën" Instagramit me postimin e saj të fundit, ku shfaqet tërësisht nudo.

Karriera e saj muzikore ka nisur para 2 dekadash. Në 15 vitet e fundit, Gjyste Vulaj nuk ka humbur asnjë sezon veror pa koncerte.

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Pa dashuri”, në bashkëpunim me reperin Lyrical Son.

Pavarëssisht kritikave të shumta për festën e parë të "Baby-shower-it" në muajin shkurt, Meghan Markle po përgatitet për një tjetër festë

Çdo çift debaton herë pas here pas dyerve të mbyllura.

Ava Max (Koçi), këngëtarja me origjinë shqiptare e cila po njihet ndërkombëtarisht pas suksesit të këngës "Sweet but psycho" shpesh herë