U kap "mat" me Robert Berishën, zbulohet identiteti i të dashurës së këngëtarit

11/09/2019 - 21:04

Ditën e sotme, në mediat rozë u raportua se Robert Berisha është në një lidhje të re me një vajzë me të cilën po pushonte në në një hotel në Turqi.

Nga artikulli i Prive.al u zbulua vetëm fotoja e Robertit me vajzën, por akoma nuk dihej identiteti i saj.

Ndërkohë pasditen e sotme, gazeta Blic ka shkruar përmes burimeve të saj se vajza e cila ishte nën shoqërinë e Robertit quhet Jessica Kadiu. Mësohet se Kadiu prej vitesh jeton në SHBA, por është me origjinë nga Burreli.

“Roberti dhe Jessica kanë një vit që janë në lidhje”, shkruan gazeta Blic.

Kujtojmë që disa javë më parë Roberti deklaroi zyrtarisht ndarjen nga këngëtarja Nora Istrefi  me të cilën kanë një vajzë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme, aktorja dhe modelja Pamela Anderson përmes një ceremonie të fshehtë u martua në Malibu me 74-vjeçarin Jon Peter.

Pas shkëlqimit të saj absolut në edicionin e 26-të të Screen Actors Guild Awards dhe shpresës që “u injektoi” fansave të saj për një rikt

Debati në rrjetet sociale i dy miqve Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi, duket se u shua, por tani që po afrohet premiera e filmit ‘I Love Trop

Aktorja turke Hazal Kaya, e njohur në Shqipëri me rolin e Nihalit në serialin "Dashuri e ndaluar", në muajin nëntor të vitit të kaluar so

I ftuar sot në emisionin “Wake Up” në Top Channel, moderatori dhe producenti Ermal Mamaqi ka zbuluar shifrën e kostos së filmit të tij "I

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë.

Padyshim që ndarja e aktores Rudina Dembacaj nga bashkëshorti i saj, Aleksi, ishte një ndër lajmet rozë që bëri xhiron e mediave, ashtu s

Juristja e njohur, Eni Çobani ka zgjedhur një mënyrë shumë romantike për t'i uruar ditëlindjen bashkëshortit të saj.

Largimi i Meghan Markle nga Pallati Mbretëror i Mbretërisë së Bashkuar, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave botërore gjatë ditëve t

Luana Vjollca ka vendosur të heqë dorë nga VIP-at dhe po përgatitet për një projekt të ri televiziv me çifte të panjohura, që e ka realiz