U tha se janë ndarë, Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari fotografohen bashkë në Tiranë

15/05/2019 - 11:37

Prej disa muajsh është përfolur se trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari i kishin dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare.

Edhe pse thashethemet vazhduan për një kohë të gjatë, as Lori e cila është zhvendosur në Londër dhe as Visi nuk pohuan as mohuan gjë.

Mirëpo In Tv ka publikuar një foto në emisionin "Fun Day", ku shfaqen Lori dhe Visi duke ecur rrugëve të Tiranës të kapur dorë për dorë, çka shuan dyshimet për ndarjen e shumë përfolur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas shumë vitesh të mërzitur me njëri-tjetrin, Gentian Zenelaj dhe Julian Deda i dhanë fund debatit të tyre pak kohë më parë.

Në emisionin e natës së kaluar, moderatorja Roza Lati ishte ulur në kolltukun e të ftuarit në “Why Not” në TV Ora.

Artisja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Sir Elton John është detyruar të ndërpresë koncertin e tij në Zelandën e Re pasi u sëmur nga pneumonia.

Këngëtarja Genta Ismaili kohët e fundit është shpesh në qendër të mediave prej kohës kur u zbulua lidhja e saj e dashurisë me partnerin t

Kur këngëtarja e njohur Jennifer Lopez performoi në Super Bowl në fillim të këtij muaji, ajo i dëshmoi botës se mosha është me të vërtetë

Për herë të parë, që prej largimit nga mbretëria, Harry dhe Meghan janë fotografuar bashkë ditën e Shën Valentinit.

Çifti shumë i komentuar i showbizit, Tuna dhe Patris Berisha janë përfolur prej ditësh për një ndarje të mundshme. Fillimisht këngëtarja

Moderatorja e njohur, Floriana Garo, ka festuar ditëlindjen një natë më parë. Ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë moment të veçantë pranë mike

Këngëtari i njohur Nicky Jam po martohet!

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një postimi të bërë në Instagram.