Vajza e aktorëve të njohur shet limonadë në rrugë

25/06/2018 - 17:10

Ndonëse është vajza e dy aktorëve të famshëm, Katie Holmes dhe Tom Cruise, ajo do të bëjë një fëmijëri të thjeshtë si gjithë moshatarët e saj.

Suri Cruise është parë të dielën duke shitur limonadë në paradën e komunitetit LGBTI në qytetin e New York-ut. E shoqëruar nga disa miq, grupi i vajzave shiste secilën pije për 2 dollarë, ndërkohë që Suri ishte nën vëzhgimin e dados.

“Ajo ishte shumë e ëmbël dhe e sjellshme duke i treguar çdo personi që të shijojë ditën dhe duke i dhuruar buzëqeshje”, tregoi burimi.

Pati edhe reagime në rrjete sociale ku shumë persona shpreheshin të kënaqur se kishin blerë limonadë nga vajza e aktorëve të famshëm.

Suri po jeton momentalisht në New York me nënën e saj Katie Holmes. Katie është ndarë nga Tom Cruise që në vitin 2012 dhe tani ka nisur romancën me Jamie Foxx.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Shakira ka fansa të çmendur në të gjithë botën.

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij kanë festuar sot 10 vjetorin e martesës.

Ajo është një moderatore e sukseshme dhe jeta personale e saj private ka tërhequr gjithnjë vëmendje.

Vetëm disa ditë më parë ai deklaroi në një intervistë për revistën ‘Weekend’ të Daily Mail që do të tërhiqej nga muzika, por sot ka ardhu

Këngëtarja bukuroshe Xhensila Myrtezaj ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet tërësisht pa make-up.

Në librin rreth jetës së Rita Orës është edhe fotografia e lagjes dhe bllokut ku Rita ka pasur shtëpinë në Prishtinë.

Kanye ka befasuar bashkëshorten e tij me deklaratën e tij.

Lady Gaga është fejuar përsëri! Ajo është ndër personazhet më të përfolura të skenës muzikore dhe atë të filmit kohët e fundit.

Ditën e sotme themeluesi i Top Media-s Dritan Hoxha do të festonte 50-vjetorin e lindjes së tij.

Ariana Grande dhe Pete Davidson kanë njoftuar se i kanë dhënë fund romancës së tyre.