Vajza e aktorit të njohur pranon se është lesbike (FOTO)

Postuar: 12/10/2017 - 10:47

17-vjeçarja e dha lajmin përmes një postimi në Instagram, duke postuar një foto në sfondin e një ylberi, ndërsa më vonë konfirmoi se është e lidhur me aktivisten e njohur të rrjeteve sociale, Andi Autumn, 30-vjeçe.

Bëhet fjalë për vajzën e aktorit të njohur Jackie Chan, e cila ka pranuar se është lesbike. 

Pasi e bëri publik lajmin për prirjet e saj seksuale Etta Ng, e cila jeton në Hing Kong, u shpreh se ka mbetur pa fjalë nga mbështetja e madhe që ka marrë pasi është rritur e rrethuar nga negativiteti dhe mendjegushtësia raporton Daily Mail.

Nënë e Ettas është Elaine Ng Yi-Lei, ish-Miss Azia e cila pati një marrëdhënie të shkurtër me aktorin e njohur Jackie Chan në fund të viteve '90.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Babai i dukeshës Meghan Markle, Thomas Markle ka thënë se ka frikë se dukesha e Sussex-it është 'e tmerruar' në rolin e saj të ri dhe

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi do të performojë në finalen e Kupës së Botës Rusi 2018 shoqëruar nga Will Smith dhe Nicky Jam.

Në puntatën e fundit të "Thumb" për këtë sezon ka qenë e ftuar Filloreta Raçi, e cila ka treguar detaje të reja nga jeta personale dhe pr

Në Shqipëri ka një tendencë që të ketë një 'luftë' mes reperëve të cilët i dedikojnë 'disse' të shumta njëri-tjetrit, dhe një nga konflik

Aktorja e serialit mjaft të ndjekur në Shqipëri "Sulltani i madhërishëm", Meryem Uzerli, teksa po kalon disa ditë pushimi në Kroaci, ka n

Pas një sezoni të ngarkuar me punë, Luana Vjollca i ka lejuar vetes disa ditë pushime.

   Është një nga banoret më seksi që ka patur Big Brother dhe një fakt të tillë Rike Roçi e tregon në cdo dalje.

   Bebe Rexha ka vendosur të flasë hapur për peshën e saj.

   E ftuar në “Top Arena” në Top Channel, Bora Zemani, bukuroshja, e cila prej disa vitesh është pjesë e “Digitalb”, përveçse foli për fu

FIFA ka organizuar sot një konferencë për shtyp me 3 këngëtarët që do performojnë në Moskë në finalen e Botërorit.