“Vajzë e një mbreti!” Zaimina Vasjari dedikim të ndjerë për bashkëshortin dhe të bijën

14/05/2019 - 19:01

Zaimina Vasjari është tepër aktive në llogarinë e saj në Instagram, aty ku gjithnjë publikon foto të së bijës, Khloe.

Mirëpo si rrallëherë ditën e sotme bukuroshja ka bërë pjesë të postimeve të saj edhe bashkëshortin Klodian Asllani, i cili shfaqet duke mbajtur në qafë vogëlushen e tij.

Ndërkohë Zaimina nuk ka nguruar që të bëjë një dedikim emocionues për të dy anëtarët e familjes së saj, që janë njëherazi personat më të shtrenjtë.

“Vajzë e një mbreti! Një baba e mban dorën e vajzës së tij për një kohë të shkurtër, por ai mban zemrën e saj përgjithmonë!”- mbishkruan Vasjari.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas shumë vitesh të mërzitur me njëri-tjetrin, Gentian Zenelaj dhe Julian Deda i dhanë fund debatit të tyre pak kohë më parë.

Në emisionin e natës së kaluar, moderatorja Roza Lati ishte ulur në kolltukun e të ftuarit në “Why Not” në TV Ora.

Artisja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Sir Elton John është detyruar të ndërpresë koncertin e tij në Zelandën e Re pasi u sëmur nga pneumonia.

Këngëtarja Genta Ismaili kohët e fundit është shpesh në qendër të mediave prej kohës kur u zbulua lidhja e saj e dashurisë me partnerin t

Kur këngëtarja e njohur Jennifer Lopez performoi në Super Bowl në fillim të këtij muaji, ajo i dëshmoi botës se mosha është me të vërtetë

Për herë të parë, që prej largimit nga mbretëria, Harry dhe Meghan janë fotografuar bashkë ditën e Shën Valentinit.

Çifti shumë i komentuar i showbizit, Tuna dhe Patris Berisha janë përfolur prej ditësh për një ndarje të mundshme. Fillimisht këngëtarja

Moderatorja e njohur, Floriana Garo, ka festuar ditëlindjen një natë më parë. Ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë moment të veçantë pranë mike

Këngëtari i njohur Nicky Jam po martohet!

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një postimi të bërë në Instagram.