Vendi më i çuditshëm ku ka bërë seks?! Rudina flet për herën e saj të parë: Ishte shumë e shëmtuar

19/11/2018 - 08:35

Rudina Dembacaj është një nga moderatoret e reja në televizionet shqiptare, pasi karrierën e saj e ka nisur si aktore humori. E ftuar në “Flakë fare”, Rudina foli për herën e saj të parë kur ka kryer marrëdhënie.

“Shumë e shëmtuar është. Unë jam rritur në periferi, në Lezhë dhe herën e parë e imagjinoja uau, sikur çfarë do të ndodhë aty. Isha 19 vjeç”, u shpreh Rudina.

Më tej ajo tregoi me humor se mungonte një dorë regjie. “S’mu duk as vonë as herët. Kur e ndjeva e bëra. Por s’ishte gjë. Ishte si film pa muzikë. Mungonte një dorë regjie”, përfundoi moderatorja.

Rudina zbuloi më tej se vendi më i çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale ka qenë në det.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Flori po vjen në një këngë në bashkëpunim me Fifin.

"Kylie Cosmetics" bëri një ulje çmimesh për linjën e buzëkuqeve që krijoi me shoqen e saj Jordyn, pasi doli skandali i tradhtisë me Trist

Historia e tyre është më e komentuara e momentit në median shqiptare dhe shtypin rozë! 

Dua Lipa po përjeton periudhën e saj më të mirë.

Aktori amerikan Jussie Smollett është arrestuar në Çikago pasi u akuzua për një kallzim të rremë.

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë bërë prindër për herë të parë mbrëmjen e djeshme.

Një ndër çiftet me të njohura kosovare janë bërë prindër sot për herë të parë

Dy moderatoret Luana dhe Marina së bashku me motrën e madhe, Lirën dhe partnerin e Marinës, Getoarin, po shijojnë pushimet në Austri.

Ariana Grande ka hyrë në historinë e Billboard Hot 100.  Këngëtarja është e para artiste që mban tre vendet e para të Billboard në të një

Katër muaj pas ngjarjes tragjike në ish-Bllok, ku u përfshi i fejuari i saj Ervin Mata, Elvana Gjata vendosi të rikthehej në skenë dhe në