Veset e Adrola Dushit, njërin prej tyre ia marrin si flirt

15/07/2019 - 13:16

E bukur, elegante dhe plot finesë, Adrola Dushi, modelja e njohur duket perfekte, por në fakt, ashtu si ne edhe ajo ka disa vese.

Së fundmi modelja është bërë pjesë e rubrikës"10 gjëra që nuk dini për…" në “Prive” ku zbuloi se:

"Kur unë jam super e stresuar kam tri vese që e di që s’janë të mira realisht. Njëri është që unë ha thonjtë dhe prandaj tani i mbaj me xhel, që të mos i ha se më thyhen dhëmbët. E dyta është që kafshoj faqet. E treta është diçka që mua ma marrin si flirt njerëzit, por realisht unë kur përdredh flokët nuk jam fare aty, jam në botën tjetër. Ky është vesi im që fëmijë, që nuk e heq dot. Por nuk kam asnjë arsye tjetër, përveçse është moment kur jam e stresuar".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i njohur i humorit Gent Hazizi ka folur së fundi për kineastët shqiptare si dhe prodhimet e reja të kolegut të tij Ermal Mamaqi.

Isida Mollaymeri dhe Alba Hoxha janë dy balerina shumë të njohura në Shqipëri.

Pavarësisht se është një prej figurave më të njohura të gazetarisë shqiptare, pak gjëra dimë për jetën private dhe të shkuarën e Blendi F

Dua Lipa dëshiron të ketë një bashkëpunim me Madonën, e këtë e ka konfirmuar edhe menaxheri i këngëtares shqiptare Ben Mawson.

Lajmi se aktorja Beren Saat do të ndahej sërish nga bashkëshorti i saj, këngëtari Kenan Dogulu pushtoi ditët e fundit portalet turke e jo

Blue Ivy Carter, vajza e Beyonce dhe Jay Z ka korrur suksesin e saj të parë. 8-vjeçarja fitoi çmimin e saj të parë në BET Awards për këng

Aktori i humorit, Florjan Binaj ka ndarë lajmin e mirë me ndjekësit në rrjete sociale se më në fund e ka fituar luftën me virusin Covid-1

Arbana Osmani është në pritje të ëmbël të një djali. Këtë gjë e vërtetoi Arbana me dhuratën që mori nga stafi i emisionit të saj ‘Dua të

Gazetari i njohur Flavio Qarri ka ofenduar publikisht balerinën dhe prezantuen e motit të TV Klan, Alba Hoxhën.