VIDEO/ Aktori i "Portokallisë" ironizon Bleonën për ngrirjen e vezëve

14/11/2017 - 11:55

Disa ditë më parë këngëtarja Bleona Qereti na tregoi live procesin që kreu për ngrirjen e vezëve.

Kjo video nuk u prit shumë mirë nga ndjekësit e saj, ku shumica e akuzonin se nuk dëshironte fëmijë pavarsisht se ajo më së miri, se për momentin karriera e saj është objektivi kryesor që ka.

Por përveç atyre që e kritikuan apo që e mbështetën ka edhe nga ata që bëjnë shaka me procesin që kryen Bleona në shtëpinë e saj.

Njëri prej tyre është Rezart Veleshnja aktori i "Portokallisë", i cili përmes një video të postuar në Instagram ka ironizuar Bleonën, duke e imituar. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas një heshtje dy javore nga ngjarja që tronditi zonën e ish Bllokut ka reaguar këngëtarja Elvana Gjata. 

Nuk është ndonjë gjë e re por Kim Kardashian ka shkaktuar sërish ''trazira'' në Instagram pas publikimit të fotos më të fundit ku shfaqet

Pamje të re dhe e dashur e re, sekrete për aktorin e njohur italian, Gabriel Garko. 

Nëpërmjet një fotoje të publikuar pak minuta më parë, Luana Vjollca ka zbuluar me kurriz personazhin që ka të ftuar këtë të shtunë.

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë në një lidhje prej shumë vitesh, por janë treguar gjithmonë të rezervuar për romancën e tyre.

Pak ditë pas arrestimit të Stresit në një hotel në Linzë të Tiranës, ku u kap me armë pa leje dhe me disa doza kokainë, ndërsa sipas njof

Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj u bënë prindër për herë të parë dy javë më parë.

Këngëtarja Zaimina Vasjari është rikthyer fuqishëm me postimet e saj në rrjetet sociale. Ajo pa frikë renditet ndër mamit e reja më seksi

Kamela Islamaj dhe Marsela Çibukaj janë dy nga këngëtaret më të njohura në tregun muzikor shqiptar dhe me zërin e tyre të bukur shoqërojn

Mbrëmjen e djeshme, policia e Tiranës njoftoi arrestimin e reperit të njohur Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi.