VIDEO/ Kur Jennifer Lopez kërkonte famën në vitin 1990

Postuar: 20/06/2018 - 12:54

Edhe Jennifer Lopez duhej të përballej me audicione dhe juri për të arritur këtu ku është sot.

Indie Edition ka siguruar një video, ku ajo shihet duke konkuruar për skuadrën e vajzave valltare “In Living Color” në prani të Rosie Perez në nëntor të vitit 1990.

Në klip ajo vallëzon dhe madje edhe këndon, duke treguar kështu se gjithmonë ka qenë e vendosur për të jetuar ëndrrën e saj prej një artisteje.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu po përgatitet për të sjellë një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me Seven Saraçin, ku modelja Vilda

Këngëtarja Greta Koçi ishte e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan.

Greta Koçi është një figurë e skenës shqiptare, e cila është bërë e njohur në moshë shumë të vogël.

Ditën e djeshme u zbulua se sezoni i ri televiziv që po vjen me ndryshime të mëdha, ka sjellë moderatoren e re në programin "E diela shqi

Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella janë dy nga modelet më të përfolura shqiptare, të cilët herë pas herë provokojnë me postimet e tyre.

Pak ditë pasi u bë nënë për herë të parë, moderatorja Jona Spahiu ka publikuar një video me momentet e ardhjes në jetë të djalit të saj.

Dasma e mbrëmshme mes Elita Rudit dhe reperit Gjiko mori gjithë vëmendjen mediatike duke pushtuar portalet dhe revistat rozë që publikuan

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko, kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e djeshme.

I ftuari i dytë i Dojnës për këtë sezon të ri në “Pop Culture” është Arian Çani.

Dren Abazi është ndër këngëtarët shqiptarë mjaft të pëlqyer nga vajzat.