VIDEO/ Si duket Kylie Jenner 2 muaj pas lindjes

26/03/2018 - 17:27

Rreth 2 muaj pas lindjes, Kylie Jenner ka vendosur të tregojë format trupore, tashmë me statusin e ri të nënës. 20-vjeçarja mesa duket i është futur seriozisht palestrës, për t’u rikthyer sërish në formë.

Mamaja e Stormit, ka publikuar në Snapchat një video ku tregon barkun petë tashmë, edhe pse ka sjellë në jetë një vajzë. Kylie u bë nënë më 1 shkurt, dhe aty konfirmoi lajmin e shtatzënisë, pasi për 9 muaj ajo e mbajti të fshehtë.

Familja Kardashian/Jenner këtë periudhë po shijon momente të gëzueshme, pasi Kylie dhe Kim janë bërë nëna. Motra tjetër e tyre, Khloe do të sjellë shumë shpejt në jetë një tjetër vajzë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Largimi i Dojna Memës nga Top Channel pak muaj më parë bëri shumë bujë në rrjete sociale.

I ftuar mbrëmjën e kaluar në emisionin “Shiko kush luan”, Capit T nuk mundi t’i shpëtonte sfidës “Paintball”.

Aktori Arnold Schwarzenegger iu nënshtrua një operacioni në zemër për të zëvendësuar një valvul pulmonare.

Aktorja e njohur, Jennifer Aniston u ka bërë kërkesë fansave që të mos e votojnë Kanye West në zgjedhjet në SHBA.

Blogerja Armina Mevlani ka kujtuar përmes disa fotosh në Instastory përvjetorin e njohjes të fejuarin e saj, Shkëlzen Berisha.

Këngëtarja e njohur, Fifi në të gjitha intervistat e saj ka deklaruar se është marrëzisht e dashuruar duke mos dhënë më shumë detaje për

Spikerja e njohur e lajmeve, Fabiola Hoxha dhe partneri i saj Indrit Hoxha, anëtar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, kanë dalë

Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale dy fotografi shumë sensuale, duke vendosur këmbët në plan të parë.

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa shtyn për në shtator dhe tetor 2021 turneun evropian të planifikuar për në janar dhe shkurt të vitit

Alban Dudushi ka thyer heshtjen dhe ka konfirmuar atë që prej javësh shkaktoi bujë.