Will Smith dedikim Era Istrefit: Shpirt i bukur dhe delikat, vazhdo të buzëqeshësh

16/07/2018 - 09:50

Era Istrefi performoi përkrah këngëtarëve me famë botërore Will Smith dhe Nicky Jam, në finalen e Kupës së Botës.

Treshja ka ndezur stadiumin e Luzhikit në Moskë me 'Live It Up', ditën e djeshme.

Pas performancës Will Smith i ka bërë një dedikim Erës në një postim në Instagram.

"Ti je një shpirt i bukur dhe delikat. Unë të vlerësoj ty. Vazhdo të buzëqeshësh,"-shkruan ai.

Ndërsa këngëtarja shqiptare ka komentuar: "Falemiderit që ekziston."

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e sotme themeluesi i Top Media-s Dritan Hoxha do të festonte 50-vjetorin e lindjes së tij.

Ariana Grande dhe Pete Davidson kanë njoftuar se i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Aktorja e famshme Yvonne Strahovski ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë me aktorin Tim Loden.

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë takuar qindra adhurues të familjes mbretërore gjatë ditës së tyre të dytë në turin në Australi.

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka treguar 20 vitet e saj karrierë muzikore me anë të një postimi në Instagram. 

Lidhja mes këngëtares Ariana Grande dhe komedianit Pete Davidson ka marrë fund.

Pas daljes së filmit me Lady Gaga-n, është folur se lidhja e Bradley Cooper me Irina Shayk po përjeton krizë.

Rita Ora nuk di të ndalet! Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është pjesë e albumit më të ri të grupit Rudimental.

I dashuri i Jennifer Lopez, dikur ishte një fans i zjarrtë i saj dhe këtë e ka dëshmuar teksa ka publikuar autografin e parë nga këngëtar

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë çift shumë i komentuar në shtyp.