William dhe Kate anulojnë pushimet për të evituar çiftin Harry-Meghan

13/08/2019 - 13:53

Ndoshta kohët e fundit mund të kenë qarkulluar zëra se Kate dhe Meghan kanë rregulluar marrëdhëniet e tyre, por eksperti Robert Jobson thotë diçka tërësisht ndryshe. Sigurisht, vetëm çiftet dhe njerëzit e afërt të familjeve mbretërore e dinë se çfarë po ndodh vërtet midis tyre, por sipas “Daily Mail”, Kate dhe William do të anullojnë planet e tyre për të takuar mbretëreshën dhe princ Philip në Skoci, në mënyrë që të evitojnë takimin me Harry-n dhe Meghan-in.

Kjo gjë mund të zgjasë derisa këto të fundit të kthehen në Windsor. Shkak është bërë deklarata e princ Harry-t në lidhje me dëshirën për të pasur maksimumi 2 fëmijë për të mbrojtur mjedisin. Kjo deklaratë mund të jetë keqkuptuar pak nga vëllai dhe kunata e tij duke qenë se ata kanë në fakt 3 fëmijë.

Një arsye tjetër është dhe deklarata e Meghan në lidhje me kopertinën e “Vogue”, ku u shpreh se dalja e saj në kopertinë do të ishte si një mënyrë mburrjeje. Vite më parë, Kate ka qenë në kopertinën e kësaj reviste prestigjoze. Edhe kjo deklaratë mund të jetë keqkuptuar nga dukesha.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pasi shokuan fansat për ndarjen e tyre, Mozzik ka hapur zemrën për të folur për marrëdhënien e tij me Loredanën, me të cilën ka edhe një

Gjatë një konference për shtyp në Madrid, aktorja Elsa Pataky ka komentuar edhe ndarjen e shumëpërfolur  mes kunatit të saj Liam Hemswort

Justin Bieber ka marrë një super dhuratë dhe jo nga bashkëshortja por nga këngëtari J. Balvin.

DJ i famshëm David Guetta dhe e dashura e tij Jessica Ledon, 25 vite më e re, duket se po shijojnë pushimet në Miami Beach.

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj duket se është ndarë zyrtarisht me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj.

Aktori i Hollywood-it Brad Pitt është parë në shoqërinë e një kolege të re, Ali Shawkat.

Pas lajmeve që u përhapën ditën e fundit, të cilat thanë se ylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, ishte martuar fshehurazi me Geo

Yjet e Hollywood, Channing Tatum dhe Jenna Dewan kanë përfunduar divorcin në një gjykatë në Los Angeles më 19 nëntor.

Doktori i njohur i VIP-ave Skerdi Faria, ishte i ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin “Glamour Zone” në RTV Ora.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka zbuluar në një postim në Instagram se kritikohet shpesh nga njerëzit që nuk po publi