Xhemi prezanton për herë të parë djalin dyvjeçar, Martin

24/03/2013 - 15:18

U bë nënë për herë të parë në maj të vitit 2011, dhe kaq kohë ka preferuar të mos publikojë asnjë foto të djalit të saj, Martin.

Ndërsa para pak ditësh e kemi parë Xhemin në kopertinën e revistës “Living”, ku ka pozuar me djalin e saj, që tashmë duket i rritur.

Xhemi aktualisht prezanton programin e të dielave “Duaje vendin tënd” në “Top Channel”.

Kur erdhi në jetë Martini, ajo ishte prezantuese e programit e programit “E diell”. Preferoi të lindë në Tiranë , ndërkohë që emri Martin ishte një zgjedhje e saj, pasi e ka pasur ndër emrat më të preferuar.

Martini erdhi në jetë një vit pas martesës Xhemit me të fejuarin e saj Visin, gjatë një ceremonie shumë private që organizuan me miqtë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Young Zerka dhe Ronela Hajati, janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, dhe për faktin që të gjithë e dinë që janë prej vitesh ba

Robert Berisha është një ndër personazhet më të komentuar për momentin për shkak edhe të marrëdhënies së tij me Nora Istrefin.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, kohët e fundit ka qenë tejet aktive në publikimin e fotografive ku shfaqet provokative.

I vjetër dhe dorështrënguar. Është ky motivi për të cilën Meital Dohan, 40-vjeçarja artiste, ka lënë aktorin 78 vjeçar Al Pacino.

Reperi i njohur Pop Smoke, është vrarë me armë zjarri brenda banesës së tij. Autoritetet njoftojnë se muzikanti i famshëm, emri i vërtetë

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë në muajin maj të vitit që lamë pas. Almeda solli në jetë djalin e tyre

Aktori James Bond ka anulluar premierën e filmit të tij të ri në Kinë për shkak të virusit vdekjeprurës, koronavirus.

Modelja e njohur e Playboy, Heather Elizabeth Parkhurst është sulmuar nga dy qentë e saj Pitbull e për pasojë ka përfunduar në spital.

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, moderatorja Roza Lati foli hapur edhe për ish-të dashurin e saj, për të cilin është komentuar së

Aktori i humorit, Romeo Veshaj ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin "Wake Up", në Top Channel.