Xhensila bën një ndryshim rrënjësor në look (FOTO)

13/11/2018 - 20:49

Xhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar. Ajo gjithashtu është edhe një nga femrat më të bukura.

Këngëtarja prej disa muajsh është bërë nënë e një vogëlushe të cilën e ka quajtur, Ajka. Dhe pas lindjes së vajzës së saj ajo ka vendosur të ndryshojë look.

Prej disa vitesh, Xhensilën jemi mësuar ta shohim me flokë të zinj e të gjatë, por ditën e sotme ajo ka bërë ndryshimin e papritur.

Këngëtarja jo vetëm që i ka lyer flokët me fije bionde, por edhe i ka shkurtuar. Këtë ndryshim Xhensila e ka treguar nëpërmjet postimeve në profilin e saj në “Instagram”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua

Në ndryshim nga Meghan Markle dhe princ Harry, të cilët jo në pak raste kanë shfaqur dashurinë e tyre në publik, dukesha e Cambridge Kate

Balerina dhe prezantuesja e motit në TVKlan, Alba Hoxha ka postuar një foto në Instagram me një veshje nuseje shumë seksi me të cilët sfi

Në një postim në InstaStory, Dafina Zeqiri ka vendosur që ti japë mbështetje këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora.