Xhensila merr dhuratën e parë të bebit...

25/02/2018 - 08:18

   Në programin “Dua të të bëj të lumtur” e ftuar surprizë për Bes Kallakun ishte edhe bashkëshortja e tij, këngëtarja e dashur Xhensila Myrtezaj.

Kohët e fundit në media kanë qarkulluar lajme që Xhensila dhe Besi janë në pritje të një fëmije...

Pa dashur të bëjë komente mbi këto lajme, Arbana Osmani solli në studio si dhuratën e parë për çiftin dhe fëmijën e tyre një pako me veshje dhe aksesorë, kurdo që ai të vijë. Secila pako përmbante veshje në dy ngjyra, rozë dhe blu.

Në mbyllje të programit Xhensila tregoi për herë të parë diçka tepër personale, për të cilën nuk kishte folur asnjëherë më parë. Ajo ndau me publikun emocionet e saj, duke thënë se gjithmonë e ka parë veten si nënë të një vajze dhe uron me gjithë zemër që në një të ardhme të afërt të ndodhë kështu.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea e ka bërë gjithnjë të ditur “nepsin” e tij për ushqime të ndryshme.

Paul McCartney ka mbajtur një koncert live në Londër, ku 1 orë pas nisjes së tij i është bashkuar edhe Ringo Starr, për të kënduar së bas

Ajo është një nga nënat e reja më seksi në showbiz-in shqiptar. 

Sabri Fejzullahu ka zgjedhur që të vijë në një projekt të ri muzikor me këngëtaren Morena, e cila u shpall “Miss Kosova” në vitin 2010.

Justin Bieber ka filluar një kapitull të ri romantik me bashkëshorten e tij Hailey Baldwin, por në zemrën e tij ka ende një hapësirë për

Kontakti i fundit mes Thomas Markle dhe Meghan Markle daton në maj në prag të martesës së saj me princin Harry.

Qysh në fëmijëri ishte në qendër të vëmendjes dhe tani si një kampione e stilit, Kendall është bërë modelja më e paguar e botës si dhe më

Dua Lipa dhe Paris Hilton janë yje shumë të famshme, secila në fushën e saj, ndërsa kur bëhen bashkë, padyshim që marrin vëmendjen e fans

Në lajmet që qarkullojnë lidhur me familjen mbretërore, thuhet se princi William mendon se Meghan po e largon Harry-n nga familja.

Mbase, po të mos ishte për “Kënga Magjike”, këtë detaj mund të mos e kishim kapur, por paparazzi i Panorama Plus i ka ndjekur këngëtarët