Zaimina Vasjari tregon terapinë për zhdukjen e celulitit

11/07/2019 - 18:36

Zaimina Vasjari ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet e shtrirë në krevatin e një klinike dhe duket teksa trajton trupin e saj.

Ajo që vëmë re është se Zaimina ka një shiringë në këmbë, të cilën ia ka injektuar estetistja. Në këtë mënyrë ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale mënyrën se si kujdeset për veten e saj.

“Terapi per trupin. Kjo terapi ofron eliminim te dhjamit dhe gjithashtu zhduk celulitin!  Produkte cilesore dhe rezultate maksimale,”– shkruan Vasjari krahas fotos.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pak ditë më parë në mediat shqiptare qarkulloi lajmi se Inva Mula dhe bashkëshorti i saj, Ethem Ramadani i kishin dhënë fund martesës dis

Këngëtari Kastro Zizo ka dhënë një lajm të trishtë për të gjithë fansat.

Kylie Jenner dhe Travis Scott gjithmonë kanë ditur t'i surprizojnë fansat e tyre në lidhje me gjithçka nga marrëdhënia e tyre, që nga fil

Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që të martohet së shpejti.

Gigi dhe Bella Hadid kanë “kërcënuar” këngëtaren shqiptare Dua Lipa.

Interpretimi natën e ndarjes së çmimeve Oscar do të ishte vetëm fillimi i thashethemeve për një histori dashurie mes Bradley Cooper dhe L

Klaudia Pepa  ka nxitur dyshime se ka përjetuar kohët e fundit një rikthim të ish bashkëshortit, koreografit të njohur Albi Nako.

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi krahas sukseseve në muzikën ndërkombëtare ka vendosur të sjellë në treg markën e tij të veshjeve.

Prej disa ditësh qarkullojnë lajme në portale se sopranoja e famshme Inva Mula është ndarë nga bashkëshorti i saj, Hetem Ramadani.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe ndër më të komentuarat në media, Jonida Maliqi është treguar gjithnjë e rezervuar për jetën pr