Zanfina zbulon sëmundjen nga e cila vuan

12/11/2018 - 17:54

Zanfina Ismaili tregon përvojën më të keqe shëndetësore që ka pasur në jetë.

Zanfina ka qenë e ftuara e radhës në emisionin 'Tour de cool', e cila ka zbuluar shumë nga jeta e saj në bisedën me Ardin.

E pyetur për përvojën më të keqe shëndetsore që ajo ka pasur në jetë, Zanfina ka zbuluar diçka për të cilën nuk ka folur asnjëherë deri tani.

Zanfina ka folur për përvojën e hidhur me sëmundjen e skoliozës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Flori po vjen në një këngë në bashkëpunim me Fifin.

"Kylie Cosmetics" bëri një ulje çmimesh për linjën e buzëkuqeve që krijoi me shoqen e saj Jordyn, pasi doli skandali i tradhtisë me Trist

Historia e tyre është më e komentuara e momentit në median shqiptare dhe shtypin rozë! 

Dua Lipa po përjeton periudhën e saj më të mirë.

Aktori amerikan Jussie Smollett është arrestuar në Çikago pasi u akuzua për një kallzim të rremë.

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë bërë prindër për herë të parë mbrëmjen e djeshme.

Një ndër çiftet me të njohura kosovare janë bërë prindër sot për herë të parë

Dy moderatoret Luana dhe Marina së bashku me motrën e madhe, Lirën dhe partnerin e Marinës, Getoarin, po shijojnë pushimet në Austri.

Ariana Grande ka hyrë në historinë e Billboard Hot 100.  Këngëtarja është e para artiste që mban tre vendet e para të Billboard në të një

Katër muaj pas ngjarjes tragjike në ish-Bllok, ku u përfshi i fejuari i saj Ervin Mata, Elvana Gjata vendosi të rikthehej në skenë dhe në