Zbulohet drama, Tristan Thompson ka dashur t’i japë fund jetës pas tradhëtisë ndaj Khloe Kardashian

24/06/2019 - 14:33

Skandali i tradhtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian shkaktoi bujë të madhe në media. Përveç asaj se çfarë u shfaq në publik, duket se prapaskenat pas këtij skandali ka qenë akoma dhe më dramatike.

Në episodin e fundit të “Keeping Up With The Kardashians”, Khloe ka zbuluar se Tristan ka dashur t’i japë fund jetës pasi tradhtia e tij u bë publike. Në video Khloe shfaqet duke u interesuar për shëndetin e ish-partnerit, pavarësisht se tradhëtia e tij ishte shumë e rëndë.

Më pas Khloe dëgjohet duke thënë:

“Jordyn nuk mendoi për mua, ajo nuk mendoi për Kylie-n, nuk mendoi për vajzën time, ajo nuk mendoi për Tristan dhe ajo nuk mendoi për veten e saj. Ne të gjithë e dimë se çfarë është ai i aftë të bëjë. Unë e dija kush ishte ai. Por asnjëherë nuk e kisha menduar se kush ishte ajo”.

Më pas ajo shfaqet duke përjetuar dhe vetë një situatë të rëndë shëndetësore për shkak të gjendjes së rënduar emocionale. Megjithatë tashmë kjo periudhë e vështirë ka kaluar, sepse Khloe dhe Tristan po jetojnë si të ndarë dhe e vetmja gjë që i bashkon është vajza e tyre True.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Besoj se të gjithë e mbani mend debatin mes gazetarit Mustafa Nano dhe moderatores Ilda Bejleri, për shkak të veshjes së kësaj të fundit.

Festa e madhe e Digitalb vazhdoi më orë të tëra pak ditë më parë në sheshin “Skënderbej”, duke u mbyllur pas mesnate.

Pak ditë më parë në mediat shqiptare qarkulloi lajmi se Inva Mula dhe bashkëshorti i saj, Ethem Ramadani i kishin dhënë fund martesës dis

Këngëtari Kastro Zizo ka dhënë një lajm të trishtë për të gjithë fansat.

Kylie Jenner dhe Travis Scott gjithmonë kanë ditur t'i surprizojnë fansat e tyre në lidhje me gjithçka nga marrëdhënia e tyre, që nga fil

Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që të martohet së shpejti.

Gigi dhe Bella Hadid kanë “kërcënuar” këngëtaren shqiptare Dua Lipa.

Interpretimi natën e ndarjes së çmimeve Oscar do të ishte vetëm fillimi i thashethemeve për një histori dashurie mes Bradley Cooper dhe L

Klaudia Pepa  ka nxitur dyshime se ka përjetuar kohët e fundit një rikthim të ish bashkëshortit, koreografit të njohur Albi Nako.

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi krahas sukseseve në muzikën ndërkombëtare ka vendosur të sjellë në treg markën e tij të veshjeve.