Zbulohet emri i pazakontë i vajzës së Kim dhe Kanye

20/01/2018 - 10:15

   Kim Kardashian ka zbuluar emrin e vajzës së saj të sapolindur.

Foshnja është pagëzuar me emrin Chicago West, sipas vendlindjes së reperit. Vogëlushja do të thirret shkurt Chi.

Ylli 37 vjeçar dhe burri i saj Kanye West me datë 15 të këtij muaji u bën prindër për herë të tretë me anë të një nëne surrogate, pasi ylli televiziv kishte komplikime në lindjen e saj të dytë.

Çifti janë prindër edhe të katër vjeçares North dhe dy vjeçarit Saint.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë takuar qindra adhurues të familjes mbretërore gjatë ditës së tyre të dytë në turin në Australi.

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka treguar 20 vitet e saj karrierë muzikore me anë të një postimi në Instagram. 

Lidhja mes këngëtares Ariana Grande dhe komedianit Pete Davidson ka marrë fund.

Pas daljes së filmit me Lady Gaga-n, është folur se lidhja e Bradley Cooper me Irina Shayk po përjeton krizë.

Rita Ora nuk di të ndalet! Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është pjesë e albumit më të ri të grupit Rudimental.

I dashuri i Jennifer Lopez, dikur ishte një fans i zjarrtë i saj dhe këtë e ka dëshmuar teksa ka publikuar autografin e parë nga këngëtar

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë çift shumë i komentuar në shtyp.

Dy vite më parë, këngëtari i dashur për publikun shqiptar Ergi Dini humbi jetën si pasojë e një aksidenti rrugor.

Delinda Zhupa është një nga aktoret më të dashura të humorit dhe pëlqehet shumë nga publiku shqiptar.  Ajo është e njohur për personazhet

Ditën e sotme më 14 tetor, blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish-Kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni po lidhen në fejesë.