Zbulohet emri i veçantë dhe plot kuptim i vajzës së Besit dhe Xhensilës

Postuar: 12/07/2018 - 16:57

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme.

Mësohet se çifti ka menduar të vendosin një emër krejtësisht shqiptar e të veçantë njëkohësisht, për vogëlushen e sapo ardhur në jetë.

'Icon Style' ka bërë të ditur se vajza e Xhensilës dhe Besit quhet Ajka. Ajka do të thotë pjesa më e mirë e gjithçkaje, dhe mesa duket kështu e shikon dyshja të voglën e tyre. 

Ditët e fundit Besi dhe Xhensila janë parë duke bërë përgatitjet përfundimtare për pritjen e princeshës së tyre. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Rihanna gjithmonë i ka përqafuar rrënjët e saj në Barbados dhe tashmë ajo ka një titull të ri në vendin e saj.

   Rita Ora ka publikuar me videoklip këngën e re "Let you love me".

   Bebe Rexha shfaqet shumë elegante në rrugët e Parisit.

Këngëtarja e njohur nga Durrësi Zaimina Vasjari, para disa muajsh përjetoi një nga gëzimet më të mëdha në jetë.

DJ Sardi është një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare.

Një vit pasi u pushua nga puna pranë Agjensisë Kombëtare të Burimeve Natyrore, këngëtari Klajdi Musabelliu e gjen veten në Itali, pikëris

Këngëtarja Elhaida Dani do të sjellë së shpejti një këngë të re në bashkëpunim me këngëtarin australian, Nathaniel.

Kanye West, bashkëshorti i Kim Kardashian ka vendosur që të paralajmërojë të gjithë meshkujt që përmendin gruan e tij.

   Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka një njoftim të rëndësishëm për ndjekësit e saj.