Zbulohet vila sekrete ku Rihana fshihej në Londër, 18 mijë euro java qira

24/05/2019 - 11:25

Rihanna ka jetuar në Londër për një vit, në mënyrë të fshehtë.

Ylli i muzikës pop rrëfeu se po shijonte anonimitetin e banesës së re, por pa treguar se ku jetonte.

Megjithatë, gazetarët britanikë zbuluan se këngëtarja ka jetuar në një vilë me vlerë 34 milionë euro, ku paguante rreth 18 mijë euro java qira.

Vila ka një kopsht fantastik, palestër më vete si dhe kushte të tjera fantastike, në një zonë shumë ekskluzive. Fqinjët thonë që nuk e kishin ditur që këngëtarja kishte jetuar pikërisht aty për një vit të tërë.

“Ka 7 dhoma gjumi të mjaftueshme për skuadrën e saj. Është në një zonë shumë private me disa fqinj të pasur kështu që ajo mund të lëvizë sa herë të dojë, sepse askush nuk e vë re. Ajo ka jetuar atje prej 1 viti, por mund të jetojë dhe më gjatë, sepse po e shijon shumë”, ka shkruar “MailOnline”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Është përfolur shpeshherë se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do bëhen prindër për herë të parë.

Ditët e fundit, këngëtarja Lady Gaga ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi aludohet se është shkaku që marrëdhënia mes Irina Shayk dhe Bra

Adele nuk e ka fshehur asnjëherë që është një superfanse e Spice Girls dhe nuk mund të mungonte në koncertin e tyre të fundit në stadiumi

Janë bërë tri vjet që kur Angelina Jolie njoftoi se ajo dhe Brad Pitt ishin ndarë pas 12 vjetësh së bashku, përfshirë dy vjet martesë.

Këngëtarja shqiptare Lindita Halimi është martuar me reperin e njohur me ngjyrë Big D, i cili është edhe menaxheri i saj.

Është padiskutim një nga reperët më të suksesshëm shqiptar, por duket se Ledri Vula ka tërhequr dhe vëmendjen e mediave të huaja.

Aktorja Bella Thorne ka vendosur t’i përballojë kërcënimet per fotot nudo në një mënyrë ndryshe: i parapriu duke i postuar vetë ajo.

Bebe Rexha dhe Ava Max janë dy këngëtare me origjinë shqiptare që po korrin sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja e famshme, Rita Ora është shfaqur shumë seksi dhe provokuese në rrugët e Londrës.