• Berluskoni prezanton të dashurën 27-vjeçare

  16/12/2012 - 10:01
    Është e re, bukuroshe dhe ambicioze .E fejuara e re e Silvio Berlusconit  quhet Franceska Paskale. 27-vjeçarja  është me origjine nga Napoli. Megjithese jo fort e njohur, kohët e fundit është vënë...
 • Lohan do punojë në një klub striptizmi?

  15/12/2012 - 22:19
  NEW YORK – Një klub i njohur striptizmi është ofruar të marrë në punë Lindsay Lohan. Dhe përveç ofertës për punë, klubi, në një letër që i ka dërguar avokatit të aktores problematike është shprehur i...
 • 50 filma prekës në 8 minuta

  15/12/2012 - 19:17
    Shumë kujt prej nesh, të apasionuar pas filmave, na ka qëlluar të përlotemi ndërsa ndiqnim ndonjë skenë prekëse. Ndoshta dikush ka qarë më shumë se njëherë. Për të kujtuar skenat më prekëse të...
 • ASA ndalon një foto të American Apparel

  15/12/2012 - 17:14
  SHBA- Autoriteti i Standarteve të Reklamave (Adversiting Standards Authority) në Britaninë e madhe ka ndaluar një foto të fushatës publicitare të markës së njohur amerikane të veshjeve American ...
 • Sirince, fshati i shpëtimit nga fundi i botës

  15/12/2012 - 14:10
  Fshati i qetë Sirince, me një popullatë vetëm prej 600 banorë në Turqinë Perëndimore, tashmë po përjeton bum turistik, për shkak të spekulimeve të lidhura me kalendarin e lashtë të Majas. Sipas...
 • Rita e tmerruar nga masakra në Newton

  15/12/2012 - 11:24
    Masakra që ndodhi dje në mëngjes në shkollën, “Sandy Hook” në Newtown, të Amerikës ku, shtetasi amerikan, Ryan Lanza vrau 28 persona, në mesin e tyre 18 fëmijë, ka tronditur tërë botën. E...
 • Adelina Ismajli feston ditëlindjen e 33-të

  15/12/2012 - 10:13
    Këngëtarja Adelina Ismaili, sot feston ditëlindjen e saj të 33-të. Në këtë ditë të veçantë, ajo ka pranuar mesazhe të shumta urimi në rrjetet sociale, përfshirë edhe faqen e saj, ku ka afro 300...
 • Mamatë, nudo për të shpëtuar shkollën e fëmijëve

  14/12/2012 - 19:36
    SPANJE - Nënat e fëmijëve të Kolegjit “Evaristo Calatayud” të Monistrol de Montserrat, në Spanjë kanë realizuar një kalendar nudo. Kjo është bërë për një mision “fisnik” që i shkon në ndihmë dijes...
 • Mila Kunis, larg imazhit të gruas më të bukur

  14/12/2012 - 18:03
    Nëse në ditë të caktuara pamja juaj nuk ju pëlqen mos u shqetësoni. Ndodh që edhe gruaja më e bukur në botë në ditë të veçanta të jetë pak larg imazhit që janë mësuar ta shohin të gjithë. Fotot më...
 • Kush janë këngëtaret më të paguara për vitin 2012

  14/12/2012 - 17:24
    Sipas revistës të njohur “Forbes”, këngëtarja më e paguar për vitin 2012-të është Britney Spears. Anëtarja e jurisë së “X Factor”, ka arritur që të fitojë plot 58 milionë dollarë falë albumit të...
 • Dikur të burgosur, sot të famshëm

  14/12/2012 - 11:57
      Janë të famshëm me rolet e tyre, por edhe me shkrime, mirëpo para se të marrin këtë famë ata ishin të burgosur. Po sjellim disa nga njerëzit e njohur që bënë famë pas largimit nga burgu. Al...
 • Keibler dëshiron të bëhet aktore

  14/12/2012 - 11:04
    Ish-mundësja Stacy Keibler dëshiron të bëhet një yll i ri në Holivud. Ka kërkuar nga i  dashuri, aktori George Clooney, që t’ia aranzhojë bisedat me agjentët e tij. Të gjithëve po u ankohet se i ka...
 • E pëkushtuar ndaj punës

  14/12/2012 - 10:09
    Lady GaGa është më të vërtetë shumë e dedikuar ndaj punës. Sipas një burimi të afërt me krijuesen e hitit “Poker Face” ajo, pavarësisht se ishte duke bërë banjë, e ka pranuar një telefonatë të Sir...
 • Renne në një lidhje të re

  14/12/2012 - 10:02
    Renne Zellweger ka një të dashur të ri. Sipas revistës “Us Weekly”, aktorja e “Bridget Jones Diary” është në lidhje me ish të dashurin e këngëtares Sheryl Crowe, muzikantin Doyle Bramhall II. “Ata...
 • Plan për të vrarë Justin Bieber

  13/12/2012 - 16:00
    KANADA - Policia kanadeze ka ndërhyrë në kohë dhe ka parandaluar një sulm që mund t’I kushtonte jetën  Justin Bieberit.  Autoritetet amerikane njoftuan arrestimin e dy personave, Mark Staake dhe...
 • 'Gara me Berishën', Rama hap konkurs në FB

  13/12/2012 - 12:58
  TIRANË- Kryesocialisti Rama ka postuar në adre-sën e tij në Facebook një konkurs, ku fton ndjekësit e tij të bëhen pjesë e një gare nga e cila njëri do të dalë fitues dhe do t’i dhurohet një Ipad (...
 • Lorik Cana prezanton të dashurën në Tiranë

  13/12/2012 - 12:53
  Mbrëmja e djeshme ka përkuar me çeljen e një ambienti mjaft elegant për të apasionuarit e verërave dhe pijeve të shtrenjta në kryeqytet, “Les Grands Chateux”. Pronari i këtij “show room”-i, është as...

Pages