Horoskopi ditor, 24 mars 2020

Dashi: 

Gjatë kësaj të marte do të jeni nën një atmosferë miqësore, të ngrohtë dhe dashurie. Mund të jeni pjesë e një dreke familjare. Nesër do të dëgjoni fjalët që keni pritur prej kohësh nga partneri, partnerja juaj.

Demi: 

Disa Demë do të ndihen shumë të irrituar. Gjendja financiare nuk do të jetë ashtu sikurse ju dëshironi duke ju shkaktuar stres. Mos u përpiqni të luftoni me rrethanat. Rekomandohet të mos mendoni rreth problemeve, por të relaksoheni gjatë kësaj të diele.

Binjakët: 

Binjakët nuk do të jenë të lumtur. Një gjendje e tillë mund të vijë për shkak të një konflikti me të afërmit tuaj. Mos u tregoni të ashpër kur debatoni, vetëm për të mbrojtur idenë tuaj. Ka gjasa që disa Binjakët mund të përfshihen në disa punë emergjente.

Gaforrja: 

Nuk do të jeni të saktë teksa kryeni disa përllogaritje matematikore. Si rezultat i kësaj, mund të gaboni gjatë një plani financiar. Shmangni çdo plan për të ardhmen gjatë kësaj periudhe. Megjithatë, në mbrëmje do të kaloni momente të këndshme në shoqërinë e miqve të ngushtë.

Luani: 

Për Luanët nuk parashikohen as probleme të vogla dhe as të mëdha. Megjithatë, kjo ditë parashikohet të jetë e mërzitshme. Ndoshta mund të qëndroni në shtëpi duke bërë punë, duke ndihmuar familjen ose duke diskutuar për të ardhmen. Gjatë mbledhjeve në familje mos këmbëngulni në vizionin tuaj për një çështje të caktuar.

Virgjëresha: 

Nuk rekomandohet të ndjeni keqardhje për të kaluarën apo të kritikoni veten. Të gjithë këto mund të ndikojnë negativisht si në fizik ashtu edhe në gjendjen tuaj psikologjike. Do të ishte shumë më mirë nëse dilni ose të shkoni në një udhëtim të shkurtër.

Peshorja: 

Menaxhini i kohës dhe kursimi i energjisë do t’ju ndihmojnë të arrini qëllimet tuaja sot. Detyra kryesore e së martës mund të jenë punët e shtëpisë, argëtimi me fëmijët. Në një moment do të dëgjoni një telefonatë ku partneri juaj ju shpreh ndjenjat.

Akrepi: 

Sjellja e Akrepëve nesër mund të jetë e paparashikueshme. Ka gjasa që thashethemet të përhapen shumë shpejt. Ata që nuk janë në gjendje të përballojnë një situatë të tillë duhet të tregohen të kujdesshëm.

Shigjetari: 

Çdo synim i juaji mund të realizohet nëse veproni me vendosmëri dhe duke mos qenë nën presion. Kërkoni mbështetje nga të afërmit tuaj. Në fund të ditës do t’i harroni problemet dhe do t’i përkushtoheni partnerit/partneres suaj.

Bricjapi: 

Për Bricjapët kjo e martë premton të kalojë me trazira. Është koha e duhur të kujdeseni për veten, të ndryshoni stilin e flokëve, të blini veshje të reja ose të flisni hapur me partnerin/partneren. Mos hezitoni të merrni pjesë nëpër diskutime interesante.

Ujori: 

Ujorët do të dëgjojnë shumë këshilla të vlefshme nesër. Nëse ndërprisni dikë teksa po përpiqet t’ju mësojë, do të ofendohej shumë. Arroganca nuk do të pritet mirë në shtëpinë tuaj. Kërkoni mënyrat për të rënë në kompromis me të afërmit tuaj.

Peshqit: 

Ujorët do të dëgjojnë shumë këshilla të vlefshme nesër. Nëse ndërprisni dikë teksa po përpiqet t’ju mësojë, do të ofendohej shumë. Arroganca nuk do të pritet mirë në shtëpinë tuaj. Kërkoni mënyrat për të rënë në kompromis me të afërmit tuaj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: