Ja djaloshi shqiptar më me fat

03/07/2014 - 17:27

Tiranë, 3 korrik 2014 - Gazetari Eraldo Rexha është ndoshta mashkulli më me fat shqiptar, pasi ka arritur t’i ulë në prehërin e tij dy bukuroshet shqiptare, Diellza Kolgecin dhe Albana Osmanin.

Nga fotoja që po sjellim duket se të tre janë në humor, por më i lumtur duket padyshim Eraldo...

/agjencia e lajmeve "Dyrrah"/

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: