Pezullohet zyrtari shtetëror që bëri seks në makinën zyrtare në mes të rrugës

03/07/2019 - 18:17

Vetura në të cilën dyshohet se një zyrtar i shtetit kreu marrëdhënie seksuale në mes të rrugës e në pikë të ditës në prill të këtij viti, shfrytëzohet nga Prokuroria Themelore e Pejës. Por, se cili zyrtar shtetëror e përdori veturën zyrtare për t’i shuar epshet ende nuk po dihet. Në Këshillin Prokurorial nuk kanë pranuar të tregojnë emrin e tij, vetëm deklarojnë se i njëjti është suspenduar për dy muaj dhe se Komisioni Disiplinor ka nisur procedurat ndaj tij.

Në mes të rrugës e në pikë të ditës një zyrtar i shtetit ndaloi për disa minuta në mes të rrugës Prishtinë-Pejë, në afërsi të fshatit Balincë. E arsyeja për të cilën shoferi i këtij automjeti ndaloi aty nuk ishte edhe fort e zakonshme.

Vetura e parkuar aty u ra në sy disa qytetarëve që po e frekuentonin magjistralen atë ditë. Ata e filmuan zyrtarin shtetëror duke kryer marrëdhënie seksuale në pikë të ditës brenda veturës që e gëzonte si luks nga shteti.

Por, se cili ishte zyrtari që nuk arriti të duronte deri në një nga motelet në afërsi për t’i shuar epshet ende nuk po dihet.

Në Këshillin Prokurorial të Kosovës nuk kanë pranuar që të tregojnë emrin e këtij zyrtari, vetëm thonë se kjo veturë shfrytëzohet nga Prokuroria Themelore e Pejës. /gazetaexpress

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nëntë persona janë shtruar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, pasi nga kontakti me zarfet me vota të ardhura nga Serbia, atyre u

Rreth 26 zyrtarë kosovarë që kanë qenë të ngarkuar me numërimin e zarfeve me vota të ardhura nga Serbia janë helmuar.

Lëvizja Vetëvendosje ka fituar zgjedhjet e parakohshme në vend, ndërsa gazeta “Bota sot” ka siguruar listën e deputetëve që do të jenë në

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka deklaruar se në qeverisjen e ardhshme do të angazhohet që me Shqipërinë të ketë komision

Komisioni Qendror Zgjedhor nuk ka marrë asnjë vendim lidhur me mbi 4 mijë vota të mërgatës të ardhura përmes postës pas afatit ligjor.

Mediat serbe janë revoltuar pas fjalimeve të para të Albin Kurtit si kryeministër i Kosovës se Serbia do të detyrohet të paguajë reparaci

Në të dielën e 6 tetorit, shumë nga kameramanët dhe reporterët që po e ndiqnin nga pas Albin Kurtin, për të transmetur live votimin e tij

Albin Kurti, kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, thotë se ardhja e tij në postin e kryeministrit