“Ta kisha fut në gojë! A e përdor shumë gojën?”, ky është fjalori i deputetes dhe kryeparlamentarit (VIDEO)

Postuar: 17/04/2018 - 11:51

Është e pabesueshme se me çfarë fjalori flasin deputetët e Kuvendit të Kosovës, dhe kryesisht kryetari Kadri Veseli.

Gjithçka ndodhi dje pak para votimit të projektiligjit për gjykatat në Kuvendin e Kosovës. Deputetja e Vetëvendosjes, Drita Millaku ka shfrytëzuar fjalën e saj për t'i kujtuar Kadri Veselit se e ka marrë vesh vonë se i ka sharë në ditën e votimit të Demarkacionit.

Deputetja Millaku, iu drejtua Veselit me fjalët: “Nuk t’kam dëgjuar që na ke sharë me rob se për besë gazin lotsjellës në gojë ta kisha fut”.

Përgjigja e Veselit ka qenë me nota erotike: “A e përdor shumë me gojë?

Shihni të plotë debatin në videon më poshtë:

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitaroviç, është shprehur kundër idesë së Hashim Thaçit dhe homologut të tij serb, Aleksandër V

   Komisioneri për Zgjerim i Bashkimit Evropian Johanes Hahn gjatë bisedës me ministrin e Jashtëm Begjet Pacolli, është angazhuar për për

Leutrim Gjini, 23-vjeçar nga Suhareka, studenti i Fakultetit të Mjekësisë në Universitetin e Prishtinës, ka vdekur pas një ataku në zemër

   Erërat e forta që kapluan të hënën Prishtinën, shkaktuan plagosjen e një personi nga xhamat që u thyen në bibliotekën "Hivzi Sylejmani

   Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka udhëtuar sot për në SHBA, për një vizitë zyrtare në New York dhe Washington, ku do të zhvil

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka shkruar në lidhje me Ditën Ndërkombëtare të Paqes, duke thënë se rëndësinë e saj e dinë më së miri v

   22 persona janë arrestuar për përfshirje dhe shfrytëzim prostitucioni në Kosovë.

Kosova vazhdoi t’i kundërvihet kërcënimit gjithnjë në rritje të terrorizmit në vitin 2017, thuhet në raport.

   Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha mbrëmjen e së mërkurës në Tv Klan se është edhe do të mbetet kundër çdo marrëveshje me S

   Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri po qëndron në një vizitë zyrtare në Gjermani me ftesë të Ministres Federale të Drejtësisë dhe Mb