U dërgon fotografi erotike familjarëve të ish-gruas, arrestohet shqiptari

18/10/2019 - 11:28

Një person ka rënë në pranga ditën e  sotme në Mitrovicë të Kosovës, pasi iu ka dërguar familjarëve të ish-bashkëshortes fotografi me përmbajtje erotike.

Sipas mediave kosovare, burri shqiptar, por me nënshtetësi norvegjeze, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, i kishte shpërndarë fotot nëpërmjet telefonit.

Viktima ka treguar se i dyshuari ishte ish-bashkëshorti i saj, me të cilin duket se është nuk është ndarë mirë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në qendrën e mbajtjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Përmes një statusi në Facebook, Shpend Ahmeti ka dhënë dorëheqjen nga posti i kryetarit në Partinë SocialDemokrate.

Ish-kryetari  i Kaçanikut, Xhabir Zharku është arrestuar gjatë ditës së sotme nga Policia e Kosovës.

Ka përfunduar takimi në mes dy liderëve atij të LVV-së, Albin Kurti dhe atij të LDK-së, Isa Mustafa.

Finalizim të marrëveshjes për koalicion para seancës konstituive është zotuar se do të ketë me LDK-në pretenduesi për kryeministër Albin

Dy partitë kosovare, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosja vijojnë diskutimet në lidhje me bashkëqeverisjen.

Në një intervistë ekskluzive me DW, Albin Kurti, kryeministri i ardhshëm i Kosovës, flet për programin e qeverisë që Vetëvendosja është d

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli ka bërë me dije se Kosova ka shpallur person “non-grata” austriakun Peter Hendke, i cili fi

Anëtarja e Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu ka konfirmuar se brenda kësaj jave do të takohet me liderin e VV-së, Albin

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha të martën se e ardhmja nuk mund të ndërtohet duke mohuar krimet e së kaluarës, ndërsa i bëri thir

Prej kohës kur janë certifikuar zgjedhjet nga KQZ, nuk kemi ende një Qeveri të re, edhe pse kjo ishte thënë nga VV dhe LDK se do të ndodh