Aktorja i premton live Albi Nakos: Do të të gjej një nuse që…

13/11/2017 - 22:23

   Rudina Dembacaj di gjithnjë si të shndërrojë çdo situatë në humor. Këtë të hënë, në spektaklin e kërcimit “Dance With Me”, në Tv Klan, aktorja e humorit e pati një koment për çdo anëtar të jurisë, por ajo u ndal në veçanti tek koreografi Albi Nako.

Kështu, ajo i premtoi Nakos një nuse mirditore, që sipas saj, do të jetë punëtore e jo si vajzat moderne të ditëve të sotme:

“Albi Nako, çfarëdo që të thuash ti unë kam për të ta gjetur një nuse të mirë mirditore, jo nga këto nuset që përdorin fshesa me korent, por që ta kapë tapetin e ta shkundë. Edhe një nuse që ta lajë perden me dorë, e jo si këto nuset që tallin by***n sot. Do ta gjej, aty kije mendjen të nusja”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një person është kapur me armë në fshatin Oblikë të njësisë Ana e Malit në Shkodër.

Premtonte marrjen e provimeve pranë Fakultetit të Infermierisë, kundrejt përfitimit monetar.

E kanë rrahur bashkarisht, duke përdorur sende të forta, që i kanë shkaktuar plagosje të lehtë dhe lëndime në të gjithë trupin.

Për rreth dy muaj, një i moshuar nga Kosova i ka lënë familjarët me zemër të ngrirë. Që nga data 29 gusht, familja e shtetasit Q.B.

Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Papër, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Një shtetas turk është arrestuar në flagrancë në Durrës nga seksioni kundër krimit ekonomik e financiar.

Një shtetas i mitur i moshës 15 vjeç nga Durrësi, është kapur në flagrancë me 4 doza kanabis sativa.

Arrestimi i Albert Gegës ditën e sotme na ktheu pas në kohë duke risjellë në vëmendje tragjedinë e Butrintit, ku në përpjekje për të kalu

Një 19-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia në kufirin greko-shqiptar.

Autoritetet italiane kanë goditur një organizatë kriminale të përbërë nga shqiptarë dhe italianë që trafikonin sasi të mëdha të lëndëve n