14-vjeçari mbytet në lumin Mat

Postuar: 10/08/2018 - 11:55

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në vendin e quajtur “Ura e Zogut” pasi një i ri 14-vjeçar është mbytur teksa lahej në lumin Mat.

14-vjeçari kishte shkuar së bashku me shokët e tij në vendin e quajtur “Ura E Zogut”, por nuk ka arritur të dalë i gjallë prej andej.

Trupi i pajetë i djaloshit është nxjerrë nga lumi pas kërkimeve të familjarëve dhe policisë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një aksident me plagosje ka ndodhur pasditen e sotme në Qafë Thanë.

   Personi që shihni në fotografi është Gersi Ura, 22-vjeçari shqiptar i cili mbeti i vdekur në një aksident tragjik mëngjesin e kësaj të

   Një qytetar nga Durrësi ka mbërritur i vdekur në spital, por policia ende nuk ka dalë me version zyrtar për shkakun e vdekjes.

   Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet pak minuta më parë, ku një burrë rreth 60 vjeç ka rënë nga ballkoni.

   Ditën e sotme rreth orës 16:43, në Prezë, mjeti me targë AA724OM me drejtues shtetasin S.

Një 49-vjeçar në Shijak ka denoncuar në polici babain e moshuar pasi ky i fundit e ka rrahur të birin.

Është identifikuar 36-vjeçari shqiptar, i vrarë pak ditë më parë në shtetin grek.

Një bari 26-vjeçar shqiptar u gjet i vdekur në Kilkis.

Autori i masakrës së Vlorës, Ritvan Zykaj tentoi të vetëdorëzohej në polici pasi vrau 8 kushërinjtë e tij, por më pas u tërhoq.

Një djalë 3-vjeçar ka ndërruar jetë pasi duke luajtur e ka zënë poshtë një bombol gazi e madhe.