25-vjeçarja aksidentohet në autostradën Tiranë-Durrës

08/05/2015 - 10:31

8 maj 2015 - Një aksident me pasojë plagosjen e një vajze 25-vjeçare ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës.

Shoferi i një automjeti tip “BMW” është shkaktari i aksidentit, i cili teksa po kalonte rrugën dytësore, ka përplasur të renë. E plagosura, identiteti i të cilës nuk është bërë i ditur, mësohet se është transportuar në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Ndërkohë, policia ka ndaluar drejtuesin e automjetit dhe ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti.

/S.L. agjencia e lajmeve “Dyrrah”/

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një aksident ka ndodhur në bulevardin ”Bajram Curri” të kryeqytetit, pasi një mjet përplasi këmbësorin e moshuar.

Tre të rinj, dy djem dhe një vajzë janë shoqëruar mbrëmjen e sotme në komisariatin e policisë Durrës.

Neutralizohet pas 5 orësh negociata 71-vjeçari Lefter Zhidru në Elbasan pas terrorit që shkaktoi, duke qëlluar mbi policinë që shkoi ta a

Ky është Lefter Zhidro, 71-vjeçari i cili prej orës 13 e 20 minuta është rrethuar nga policia në shtëpinë e tij në lagjen 11 Nëntori, për

Ndërron jetë një elektricist në Dibër. Ngjarja ka ndodhur sot, teksa viktima ishte duke punuar.

Zbardhet dinamika e ngjarjes që tronditi Elbasanin mesditën e sotme, ku një 71-vjeçar ka hapur zjarr ndaj Policisë dhe po vijon të qëlloj

Pas vrasjes së Klevis Kapllanit në Rrogozhinë më 15 shtator, i cili u gjet i pajetë në makinën e tij, mund të fshihet një person i shpall

Të shtëna me armë janë regjistruar pak minuta më parë në Elbasan, ku është qëlluar në drejtim të efektivëve të policisë. Ngjarja mësohet

Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit, ndërsa në pranga u vunë d